PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-11-17
Spójne aranżacje fasady – bramy garażowe WIŚNIOWSKI
Kolorystyczne dopasowanie drzwi, okien i bramy garażowej pozwala podkreślić wizualny efekt elewacji.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

W ostatnich latach projekty elewacji domów coraz bardziej przypominają wysmakowane  kompozycje, łączące w sobie różne materiały: drewno, kamień, szkło czy klasyczną cegłę. Fasada budynku staje się dziś znakiem rozpoznawczym domu. Daje możliwość wyrażenia indywidualnego charakteru jego właścicieli. Dlatego też coraz częściej poszukujemy własnych zestawień barw. Kolorystyczne dopasowanie drzwi, okien i bramy garażowej pozwala podkreślić wizualny efekt  elewacji. Szeroka paleta barw stolarki otworowej, oferowanej przez firmę WIŚNIOWSKI umożliwia stworzenie spójnych aranżacji, odpowiadających najbardziej wyszukanym gustom.

Projektując dom chcemy, aby jego wygląd wyrażał  gusta,  upodobania i stanowił naszą wizytówkę. Elegancki charakter fasady jest uzależniony od spójnej wizji projektu, która pozwala określić zależności między poszczególnymi elementami. Staranny dobór odcienia stolarki okiennej, drzwiowej i bramy garażowej, to jedna z metod stworzenia idealnej harmonii. Aby uzyskać 100% jedność kolorystyczną najlepiej jest zaopatrzyć się we wszystkie elementy u jednego producenta. Firma WIŚNIOWSKI w swojej szerokiej ofercie stolarki otworowej, oprócz innowacyjnych rozwiązań technicznych posiada szeroką paletę kolorów - RAL oraz bogatą gamę wykończeń drewnopodobnych. Dom to inwestycja na całe lata, dlatego oczekujemy, że nawet w momencie modernizacji będziemy mogli dostosować jego wygląd do panujących trendów.


Klasyczna elegancja – fasada z elementami stolarki otworowej w kolorze złotego dębu.
Fot. Firma WIŚNIOWSKI

Zainspirowani naturą

Niewyczerpanym źródłem inspiracji w tworzeniu kolorystycznych kompozycji fasady jest obserwacja natury. Warto zadbać, aby bryła domu charakteryzowała się równowagą i harmonią spotykaną w przyrodzie. Dla osób ceniących stonowaną kolorystykę drewna firma WIŚNIOWSKI przygotowała kilkanaście odcieni drewnopodobnych, z których można wybrać wykończenie elementów stolarki otworowej, odpowiadające naszym oczekiwaniom. Nieprzemijającą, zawsze modną propozycją jest kolor Złotego Dębu, świetnie pasujący do podmiejskich domów. Wykończone w tym odcieniu drzwi, okna i brama garażowa będą idealnie współgrać ze ścianami w jasnej, pisakowej barwie i z grafitową  dachówką. Ciepły, złotawy kolor w połączeniu z niepowtarzalnym usłojeniem drewna dębowego dodadzą elewacji szlachetności i klasy.

Indywidualny design

Współczesne realizacje fasad często łączą w sobie elementy tradycyjne takie jak: drewno czy  kamień z nowoczesnymi - zdecydowaną kolorystyką czy zaskakującymi elementami dekoracyjnymi. Umiejętnie dobrane kontrasty mogą być inspirujące, a nietypowe połączenia barw i faktur ożywią i dodadzą charakteru poszczególnym elementom, a jednocześnie całej bryle budynku. Bogata paleta kolorystyczna - RAL w ofercie firmy WIŚNIOWSKI pozwoli na realizację niemal nieskończonej ilości zestawień. Dla zwolenników niestandardowych rozwiązań, doskonałą propozycją może być zestawienie naturalnej drewnianej fasady ze stolarką w nietypowym,  intensywnym kolorze takim jak np. odważny Seledyn. Brama garażowa w tak oryginalnym odcieniu ożywi drewnianą elewację, stanie się elementem ozdobnym wprowadzającym do całej kompozycji nieco awangardy. Wykonane w tym samym kolorze okienne ramy i okiennice pozwolą nadać całości spójny i intrygujący wygląd.


Nowoczesna aranżacja fasady z elementami stolarki otworowej w odważnym seledynowym kolorze.
Fot. Firma WIŚNIOWSKI

Metaliczna fuzja

Architekturę nowoczesnych domów cechuje wykorzystanie elementów szklanych i metalowych. Przeszklenia stanowią kluczowy element, który wraz z jasnoszarą kolorystyką nadaje bryle lekkości. Doskonałą propozycją do tego typu budynków jest brama garażowa segmentowa firmy WIŚNIOWSKI w intensywnym kolorze Antracytu, o gładkiej strukturze „Sand grain" przypominającej drobne ziarna piasku. Antracytowa barwa wtopi się w fasadę budynku, nie burząc harmonii kompozycyjnej. „Metalizowana" brama zajmująca większą część fasady doda architekturze industrialnego charakteru.

Zdjęcie główne:
Modernistyczna fasada z wykorzystaniem bramy garażowej firmy WIŚNIOWSKI  w kolorze Antracytu.
Fot. Firma WIŚNIOWSKI
Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski