PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-12-06
Nowość! V-przetłoczenia w bramach przemysłowych WIŚNIOWSKI
Efektowny wygląd bramy z V-przetłoczeniem opiera się na strukturze bazującej na liniach prostych w połączeniu z grą świateł.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Najnowsze trendy w budownictwie przemysłowym to dominacja elewacyjnych płyt warstwowych, charakteryzujących się wysoką estetyką i łatwością montażu. Nawiązaniem do tych trendów wzorniczych są V-przetłoczenia w bramach przemysłowych segmentowych WIŚNIOWSKI, które są doskonałym sposobem na podkreślenie nowoczesnej formy obiektu jak również nawiązaniem do wyglądu elewacji.

Efektowny wygląd bramy z V-przetłoczeniem opiera się na strukturze bazującej na liniach prostych w połączeniu z grą świateł. Załamania V-profilowania dyskretnie modelują  odbijające się światło, a srebrna powierzchnia płaszcza bramy jeszcze bardziej podkreśla jej modernistyczny charakter. Brama z takim przetłoczeniem okazuje się być bardzo uniwersalnym rozwiązaniem. Idealnie wpisuje się w bryły nowoczesnych obiektów, które często pełnią funkcję wizytówki firmy. Z drugiej strony zamontowane w obiektach starszych, w ramach ich modernizacji, nadadzą im nowego współczesnego charakteru. Bramy z  przetłoczeniem V dostępne są w kolorze srebrnym RAL 9006. Opcjonalnie mogą być wyposażone m.in. w okienka, kratki wentylacyjne, aluminiowy panel przeszklony ze szprosami, w pełni przeszklony aluminiowy panel Visual oraz panel wentylowany, a także drzwi przejściowe. 


Brama z przetłoczeniem V
Fot. Firma WIŚNIOWSKI

Przetłoczenie „V" dostępne jest w standardowej ofercie w bramach typowych i specjalnych.

Firma WIŚNIOWSKI poszerzyła także swoją ofertę w zakresie bram przemysłowych segmentowych o bramy z przetłoczeniem niskim, wysokim oraz bez przetłoczeń. Dodatkowo są one dostępne w jeszcze szerszej gamie kolorów, również drewnopodobnych. Jest to w obecnej  chwili najbardziej rozbudowana oferta wzorów i kolorów bram przemysłowych na rynku.

Link do strony: http://www.wisniowski.pl/lng_pl/content/view/253/79/

Producent: Firma WIŚNIOWSKI

Zdjęcie główne:
Przetłoczenie V
Fot. Firma WIŚNIOWSKI
Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski