PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-12-07
Otwarto kolejny salon sprzedaży produktów WIŚNIOWSKI w Berlinie!
24 września br. w Berlinie miało miejsce uroczyste otwarcie drugiego salonu firmy Prestige-Zaunsysteme.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Firma Prestige-Zaunsysteme, będąca największym dystrybutorem produktów firmy WIŚNIOWSKI na terenie Niemiec, otworzyła drugi salon sprzedaży w Berlinie. Wysoka jakość innowacyjnych rozwiązań oraz wzorowa współpraca między partnerami sprawiły, że produkty marki WIŚNIOWSKI zyskują coraz większe uznanie na konkurencyjnym niemieckim rynku.

Nowy punkt handlowy zlokalizowany w północnej dzielnicy Berlina - Spandau, powstał w związku z rosnącym zainteresowaniem produktami marki WIŚNIOWSKI wśród niemieckich odbiorców. Kluczem do sukcesu sprzedażowego firmy Prestige-Zaunsysteme była szeroka oferta polskiego producenta oraz profesjonalna obsługa klienta.


Nowo otwarty salon w  Spandau z  produktami marki WIŚNIOWSKI .
Fot. Firma WIŚNIOWSKI

Partnerstwo źródłem sukcesu

Współpraca między partnerami rozpoczęła się w 2006 roku. Powstał wtedy pierwszy salon w południowej części Berlina - Rangsdorf. Od tego momentu firma Prestige-Zaunsysteme zajmuje się wyłącznie dystrybucją produktów marki WIŚNIOWSKI, notując sukcesywny wzrost sprzedaży, który zawdzięcza doskonałemu dopasowaniu oferty do potrzeb rynku.

- Nasz nowo otwarty salon jest dowodem na to, że polski solidny produkt może cieszyć się uznaniem wśród szerokiego grona niemieckich odbiorców. Coraz większą liczbę klientów zawdzięczamy szerokiej ofercie produktowej. Szczególnie dumni jesteśmy z nowej ekspozycji, którą stworzyliśmy wspólnie z firmą WIŚNIOWSKI. Wzbudza ona bardzo duże zainteresowanie odwiedzających nasz salon klientów. Wśród odbiorców indywidualnych największą popularnością cieszą się ogrodzenia posesyjne, cechujące się bogatym wzornictwem i wyszukaną formą. Natomiast klienci instytucjonalni najchętniej wybierają bramy przemysłowe przesuwne. Marka WIŚNIOWSKI jest utożsamiana z wysoką jakością, której można zaufać - mówi Wojciech Ritta z firmy Prestige-Zaunsysteme.


Ekspozycja ogrodzeń posesyjnych firmy WIŚNIOWSKI w nowo otwartym salonie w Spandau.
Fot. Firma WIŚNIOWSKI

Polityka sprzedażowa oparta na jednej solidnej marce pozwoliła na zbudowanie rozpoznawalności i zaufania wśród klientów. Kompleksowa oferta produktowa firmy WIŚNIOWSKI, w szczególności szeroki wybór ogrodzeń posesyjnych w systemach: Style, Classic, Lux oraz Premium została dodatkowo wzbogacona o profesjonalne narzędzie wsparcia sprzedaży - autorski program AW Expert, który umożliwia szybką i fachową obsługę klienta. Dzięki niemu doradcy Prestige-Zaunsysteme potrafią w kilka minut zaprezentować swoim klientom ostateczny efekt aranżacyjny proponowanego systemu ogrodzeniowego oraz określić dokładny kosztorys. Znacznie ułatwia to sprzedaż i pozwala kreować ekspercki wizerunek salonu oraz marki WIŚNIOWSKI.

Produkty WIŚNIOWSKI w Europie

Firma WIŚNIOWSKI jest krajowym liderem w produkcji wysokiej klasy bram garażowych i przemysłowych oraz ogrodzeń posesyjnych, wykonywanych w oparciu o surowce najwyższej jakości.  Od 22 lat swojej działalności firma stawia na podnoszenie standardów wytwarzania oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, przez co zdobyła zaufanie szerokiego grona klientów.


Nowy Solon sprzedaży w Spandau.
Fot. Firma WIŚNIOWSKI

- Produkty firmy WIŚNIOWSKI zyskują coraz większą liczbę odbiorców w Polsce, jak i za granicą. Od kilku już lat systematycznie poszerzamy sieć zagranicznych dystrybutorów. Nasze produkty oferowane są we wszystkich krajach sąsiednich, jak również w Skandynawii, krajach Beneluxu, czy we Francji. Budowanie świadomości marki WIŚNIOWSKI na tak konkurencyjnym rynku to proces wymagający czasu i zaufania nowych odbiorców. Rosnące zainteresowanie naszymi produktami to dla nas powód do dumy, a także dowód na to, że spełniają one najwyższe standardy obowiązujące na rynkach zachodnich i mogą konkurować na równi z czołowymi przedstawicielami branży. Planujemy dalszy, sukcesywny rozwój poprzez ciągłe udoskonalanie oferty i poszukiwanie nowych rynków zbytu - mówi Wiesław Pióro, Dyrektor Exportu w Firmie WIŚNIOWSKI.

Zdjęcie główne:
Pierwszy salon sprzedaży w Berlinie  - Rangsdorf.
Fot. Firma WIŚNIOWSKI
Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski