PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-02-14
MakroPro Invest – WIŚNIOWSKI łamie stereotypy o bramach przemysłowych
Bramy MakroPro INVEST MakroPro Alu INVEST powstały w oparciu o preferencje inwestorów uwzględniające najkorzystniejsze rozwiązania.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
Jakość, niezawodne działanie, bezpieczeństwo i, co istotne dla każdego inwestora, atrakcyjna cena. Tak w skrócie można scharakteryzować najnowszą propozycje Firmy WIŚNIOWSKI - bramę przemysłową serii MakroPro INVEST. 

Na taką ofertę rynek czekał już od dawna. Bramy serii MakroPro INVEST, które wzbogaciły ostatnio ofertę Firmy WIŚNIOWSKI, niewątpliwie wypełniły lukę w segmencie bram przemysłowych.

Szeroki wybór - więcej możliwości

Płaszcz Bramy MakroPro INVEST wykonywany jest z paneli stalowych bądź przeszklonych paneli aluminiowych.

Firma WIŚNIOWSKI proponuje aż 4 rodzaje przetłoczeń paneli.

NOWOŚĆ ! Skrzydło bramy może składać się z paneli o przetoczeniu V, wysokim, niskim lub bez przetłoczeń.

 

NOWOŚĆ! - aż 4 rodzaje struktur zewnętrznych paneli - woodgrain, smoothgrain, sandgrain oraz silkline.

NOWOŚĆ! - aż 9 kolorów RAL: biały, żółty, popielaty, srebrny, niebieski, grafitowy, zielony, brązowy, czerwony

NOWOŚĆ!  - aż 23 kolory drewnopodobne i jednolite z palety Renolit.

NOWOŚĆ! - Nowością jest możliwość zastosowania odpornej na zarysowania szyby„No - SCRATCH".

Przeszklone bramy MakroPro Alu INVEST wykonywane są w wersji VISUAL. Oznacza to jeszcze więcej jasnej przestrzeni w obiektach, gdzie ważną rolę odgrywa naturalne oświetlenie.

Sprawdzona jakość w dobrej cenie

Bramy MakroPro INVEST MakroPro Alu INVEST powstały w oparciu o preferencje inwestorów uwzględniające najkorzystniejsze dla inwestycji rozwiązania. Pozwoliło to na stworzenie najlepszej na rynku oferty cenowej w zakresie bram przemysłowych.

To również nowe standardy w zakresie niezawodnego działania. Każdy element konstrukcji i płaszcza został przetestowany i sprawdzony. Dzięki temu Firma WIŚNIOWSKI może zagwarantować niezawodną pracę bramy obliczoną na wykonanie  20 tysięcy cykli, gdzie jeden cykl liczony jest jako otwarcie i zamknięcie się bramy.

Parametry zabudowy

Bramy przemysłowe MakroPro INVEST mogą być montowane do pomieszczeń, gdzie nadproże wynosi od 250 mm do 420 mm (prowadzenia STL, LHpz, LHp). Daje to możliwość zastosowania ich zarówno w miejscach takich jak garaże zbiorcze (w tym podziemne), gdzie wymagane jest niskie nadproże oraz w halach magazynowych, zakładach produkcyjnych czy centrach logistycznych.

Zastosowanie napinacza linki pozwala również na zmniejszenie elementów składowych bramy, ponieważ w tym przypadku nie ma konieczności montowania odbojników na końcach prowadnic poziomych. To kolejny element ułatwiający montaż bramy, a brak odbojników zmniejsza wymaganą głębokość pomieszczenia o co najmniej 500 mm.

Konstrukcja

Ogromną zaletą konstrukcji jest umieszczenie cynkowanych sprężyn skrętnych oraz zabezpieczeń przy nadprożu. Układ taki w znacznym stopniu ułatwia montaż, a także odgrywa ważną role w trakcie serwisowania i przeglądów bramy.

Konstrukcja MakroPro INVEST nie wymaga instalacji dodatkowych płyt montażowych przy wysokich nadprożach (prowadzenie STL- min 420 mm), co nie tylko ułatwia montaż ale również obniża jego koszty.

Dodatkowo w bramach z napędem w prowadzeniach STL i LHP uzyskujemy pełne światło wjazdu.

Niezawodne działanie

Wszystkie bramy z napędem przeznaczone do nadproży powyżej 370 mm (prowadzenia STL, LHpz) posiadają w wyposażeniu podstawowym napinacz linki. Działanie tego mechanizmu blokuje luzowanie i opadnięcie linki z bębna nawojowego w razie zablokowania skrzydła bramy, zapewniając płynną pracę bramy w prowadnicach.

Bramy z serii MakroPro INVEST można dodatkowo wyposażyć w drzwi przejściowe z niskim progiem, okienka, panele przeszklone, kratki wentylacyjne czy klapę odciągu spalin niezbędną w przypadku serwisów samochodowych. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak: zdalne sterowanie bramą za pomocą pilota, zamek szyfrowy czy coraz popularniejszy czytnik kart magnetycznych, ułatwiają korzystanie z bramy, a także podnoszą prestiż całego obiektu.

Rysunki DWG na www.wisniowski.pl

WIŚNIOWSKI® to uznana w Polsce i za granicą marka bram garażowych i przemysłowych, systemów ogrodzeniowych oraz wysokiej klasy stolarki aluminiowej, stalowej i przeciwpożarowej.

Działając od 1989 oferujemy szeroki asortyment produktów przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych, inwestorów oraz fachowych wykonawców.

Wykorzystując swoje najmocniejsze strony koncentrujemy się na osiągnięciu celów ukierunkowanych na ciągły rozwój produktów, technologii i struktur organizacyjnych oraz utrwaleniu opinii zaufanego, profesjonalnego partnera. Wyznajemy zasadę ścisłej współpracy z Klientem, co pozwala stworzyć optymalne rozwiązania do każdej inwestycji.

Pracujemy w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania według norm ISO 9001 oraz OHSAS 18001 dzięki czemu możemy zagwarantować produkcję i sprzedaż wyrobów, które  poziomem swojej jakości i bezpieczeństwa zaspokajają potrzeby Klientów.

Wiedza, doświadczenie i wysokie kwalifikacje kadry pracowniczej są skorelowane z efektywnym zastosowaniem nowoczesnych technologii, a umiejętne wykorzystanie potencjału przedsiębiorstwa pozwala nam na wprowadzanie i wykorzystywanie innowacyjnych koncepcji. Własna działalność badawczo-rozwojowa zapewnia stały rozwój, poprawę technologicznej funkcjonalności produktów oraz dostosowanie do norm i najwyższych standardów.

Potwierdzeniem jakości produktów WIŚNIOWSKI jest europejski znak CE oraz certyfikaty i atesty niezależnych, uznanych jednostek badawczych.Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski