PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-03-01
Bramy garażowe WIŚNIOWSKI® nagrodzone „Złotym Laurem Klienta 2011”
Największą nagrodą dla każdego producenta jest zadowolenie Klientów.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Najwyższa jakość bram garażowych WIŚNIOWSKI® została doceniona przez konsumentów, którzy przyznali marce „ Złoty Laur Klienta 2011"

Największą nagrodą dla każdego producenta jest zadowolenie Klientów. Dlatego nagroda „Laur Klienta", przyznawana na podstawie opinii klientów, należy do najbardziej prestiżowych w kraju.

Wyniki uzyskuje się na podstawie sondy telefonicznej i głosowania online na stronie magazynu Rzecz o Biznesie oraz na ponad 20 innych portalach. Tysiące respondentów (fachowców i użytkowników) odpowiada jakie produkty, marki lub usługi uważają za najlepsze i chętnie poleciliby je innym osobom. W ten sposób zamapowany zostaje obraz aktualnych tendencji rynkowych.

W VII edycji Konkursu, w kategorii bramy garażowe, na pierwszym miejscu uplasowała się marka WIŚNIOWSKI. Uzyskanie tego tytułu jest potwierdzeniem dobrej opinii polskich konsumentów bramach WIŚNIOWSKI. Sukces jest tym większy, że bramy WIŚNIOWSKI® zostały wybrane z szerokiego grona polskich i zagranicznych producentów.

To nasza druga nagroda w projekcie „Laur Klienta". W 2009 roku konsumenci uznali za najlepsze nasze systemy ogrodzeń posesyjnych. Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy oddane na produkty marki WIŚNIOWSKI®. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań by utrwalać opinię zaufanego, profesjonalnego partnera zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również specjalistów branżowych i inwestorów. - podsumowuje Katarzyna Świderska.

 Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski