PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-03-30
KRISPOL – producent ze sportową pasją na meczach T-Mobile Ekstraklasy
Tej wiosny KRISPOL przygotował niespodziankę dla wszystkich kibiców piłki nożnej.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Na polskich stadionach trwają mecze decydujących, ostatnich tygodni wiosennej rundy T-Mobile Ekstraklasy.  W tak ważnym dla tegorocznych rozgrywek momencie KRISPOL został sponsorem transmisji telewizyjnych spotkań T-Mobile Ekstraklasy, a spot firmy będzie towarzyszyć wszystkim kolejnym meczom tej rundy.

Specjalnie z tej okazji przygotowany film z przymrużeniem oka przedstawia nieograniczone możliwości zastosowania bram KRISPOL. Pojawia się on w kluczowych momentach meczowych transmisji telewizyjnych. Można go także obejrzeć w serwisie www.krispol.pl.

Obecność marki KRISPOL podczas tak ważnych i medialnych wydarzeń sportowych jak mecze T-Mobile Ekstraklasy jest nie tylko wyrazem filozofii i wartości, jakimi kieruje się firma, lecz również skutecznym sposobem utrwalania jej pozytywnego wizerunku.

Promocja sportu jest od lat znakiem rozpoznawczym KRISPOL - uznanego producenta bram garażowych i stolarki otworowej. Aktywność sportowa znakomicie wpisuje się w strategię marketingową firmy, dobrze odzwierciedlając jej rozwój, nowoczesność i dynamizm działania. Sport pasuje też do kultury organizacyjnej KRISPOL, opartej na takich wartościach jak współpraca, innowacyjność oraz gra fair play.

Jednym z filarów sportowej aktywności KRISPOL jest bliska współpraca z zespołem siatkarskim Krispol Września. Dzięki wysiłkowi drużyny i wsparciu sponsorów wrześnianie ponownie walczą w tym sezonie o awans do I ligi.

 KRISPOL Sp. z o.o. to producent najwyższej jakości bram garażowych i przemysłowych, krat rolowanych, rolet zewnętrznych oraz stolarki aluminiowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 20 lat i zalicza się do grona najważniejszych producentów stolarki otworowej w Polsce.

KRISPOL oferuje dystrybutorom współpracę handlową opartą na profesjonalnym doradztwie, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, w myśl zasady - „rozwiązania indywidualnie dopasowane". Współpracując z najlepszymi dostawcami w kraju i za granicą, tworzy produkty od lat doceniane przez użytkowników i wyróżniane przez ekspertów. Świadczą o tym m.in. nagrody: „Gazele Biznesu", „Kryształowy profil", „Jakość roku", „Lider stolarki budowlanej", „Złote Godło Quality International", czterokrotny tytuł „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu", a także wyróżnienie rolet zewnętrznych tytułem „Najlepsze w Polsce".

źródło: Krispol