PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-04-02
Brama i Drzwi Roku firmy Hörmann RenoMatic i RenoDoor
Zarówno skrzydło drzwi, jak i aluminiowa ościeżnica wyposażone są w przegrodę termiczną.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie

Garażowa brama segmentowa RenoMatic, zbudowana ze stalowych segmentów o grubości 42/22 mm wypełnionych pianką poliuretanową, standardowo wyposażona jest w napęd ProMatic. Brama oferowana jest z gładką mikroprofilowaną powierzchnią Micrograin w kolorach białym, brązowym i białego aluminium, a także z odporną na działanie promieni UV okleiną Decograin - drewnopodobną w kolorze Golden Oak i Dark Oak oraz Titan Metalic.

Zalety powierzchni Decograin: dobrze imituje charakter naturalnego drewna - Golden Oak i Dark Oak, poprawia izolacyjność cieplną i akustyczną, bramy nie trzeba malować, brama nie wypacza się.


Do bramy RenoMatic idealnie dopasować można drzwi zewnętrzne RenoDoor. Stalowa płyta tych drzwi o grubości  46 mm wypełniona jest pianką poliuretanową. Zarówno skrzydło drzwi, jak i aluminiowa ościeżnica wyposażone są w przegrodę termiczną. Dzięki temu współczynnik przenikania ciepła U=1,5 W/m2K. RenoDoor mają wielopunktowe ryglowanie i trzpień przeciwwyważeniowy.

Płyta drzwiowa RenoDoor wykonana jest z gładkiej stali lub w okleinie Decograin i dostępna w takich samych kolorach jak brama RenoMatic.

Brama RenoMatic oferowana jest w wymiarze 2500 x 2125 mm, a drzwi RenoDoor w wymiarze 1100 x 2100 mm.

Ceny:
RenoMatic - od 2690 zł + VAT
RenoDoor  - od 3750 zł + VAT

źródło: Hörmann