PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-04-19
Nowość! No-SCRATCH
Przeszklenia bram przemysłowych WIŚNIOWSKI odporne na zarysowania dzięki odpornej szybie No-SCRATCH.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Duże, przeszklone powierzchnie aluminiowych bram MakroPro Alu dają ogromne możliwości stuprocentowego wykorzystania światła dziennego. Jednocześnie zachowują one wysokie parametry wymagane dla bram przemysłowych. Możliwość zastosowania w przeszkleniach odpornej na zarysowania szyby No-SCRATCH jeszcze bardziej podnoszą walory użytkowe bram WIŚNIOWSKI.

Szyba No-SCRATCH z tworzywa sztucznego pokryta jest specjalną powłoką nadającą wytrzymałość. Materiał ten jest odporny na zarysowania oraz wiele substancji chemicznych. Ponieważ wzmocniona warstwa powłoki wykazuje się doskonałą przyczepnością nie ma ryzyka zdarcia jej w trakcie czyszczenia.


Przeszklenia No-SCRATCH  w bramach z serii MakroPro są chronione przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, zachowując jednakową przepuszczalność światła przez wiele lat.

Odporna na zarysowania szyba No-SCRATCH może być stosowana do wszystkich aluminiowych bram WIŚNIOWSKI (MakroPro Alu, MakroPro INVEST, również w wersji VISUAL) w podwójnych zespołach przeszkleń.Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski