PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-05-14
Terenowy skos pod kontrolą
Jednym z częściej napotykanych problemów podczas ogradzania przydomowych posesji jest nierówny teren.

LEGI POLSKA Sp. z o.o.
Karolina, ul. Piaskowa 15
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel. 25 758 71 82
biuro.minsk@legi-polska.pl
www.legi-polska.pl

» więcej o firmie

Uciążliwe skosy nie rzadko dają za wygraną i jesteśmy zmuszani wyrównywać podłoże do odpowiedniego poziomu. By tego uniknąć warto zastosować kraty skośne Legi, które z łatwością dopasować można do charakterystyki gruntu.

Miarą odpowiedniego wyboru ogrodzenia wokół spadzistego terenu jest jego procentowy stopień nachylenia. Determinuje to zastosowanie krat o różnym skosie od 4 do 24%. Kraty skośne Legi wykonane są ze wzmocnionych, zgrzewanych prętów 8/6/8, które w poziomie są równoległe do podłoża. Dzięki temu z łatwością dopasujemy je do krzywizny ogradzanego terenu.

Metoda ochrony materiału stosowana w ogrodzeniach Legi pozwala również na zminimalizowanie kosztów związanych z regularnym konserwowaniem stalowych paneli. Wszystkie elementy konstrukcji zabezpieczone są powłoką antykorozyjną wynikającą z technologicznego procesu cynkowania ogniowego. Daje to wieloletnią gwarancję na to, iż złe warunki atmosferyczne nie będą miały destrukcyjnego wpływu na stalowe ogrodzenie.

Mając do czynienia z szczególnym rodzajem podłoża wokół domu czy innej posiadłości musimy znaleźć adekwatne rozwiązanie. Skośne kraty typu R-S.S firmy Legi dopasować można do różnego rodzaju słupków ogrodzeniowych takich jak: R-Fil, R-Fit czy R-Pur. W takim wypadku nie ma mowy o rezygnacji z pięknego, oryginalnego ogrodzenia nawet mimo nierównego terenu.

źródło: Legi-Polska