PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-07-02
Bramy WIŚNIOWSKI z napędem MIDO
Napęd MIDO to nowa, inteligentna technologia w zakresie automatyki. Wraz z bramami segmentowymi tworzy ekonomiczne rozwiązanie zamknięcia garażu.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Nowoczesny napęd MIDO jest zintegrowany z bramą segmentową UniPro. To napęd łańcuchowy, zasilanym napięciem 230 V. Szyna jezdna jest kompletnie złożona wraz z łańcuchem oraz wózkiem jezdnym. To doskonałe rozwiązanie, które wpływa na szybki montaż siłownika, eliminując jednocześnie błędy montażowe. Elementy składowe napędu gwarantują stabilność konstrukcji i całego układu napędowego.

Dzięki prostej procedurze programowania ułatwiony został sposób doboru parametrów. Dodatkowym udogodnieniem w trakcie programowania pracy siłownika jest elektroniczny wyświetlacz ledowy, który dzięki wskazaniom pozwala płynnie regulować poszczególne funkcje napędu.

MIDO posiada inteligentny moduł zapamiętujący siłę potrzebną do zamknięcia bądź otwarcia bramy.  W chwili, gdy siła przekracza zaprogramowany próg następuje zatrzymanie bramy podczas otwierania i odwrócenie ruchu bramy podczaszamykania. Istnieje również możliwość rozlokowania napędu z zewnątrz w przypadku braku zasilania, za pomocą wkładki montowanej w płaszczu bramy.

Kompaktowa obudowa w neutralnym kolorze wykonana z trwałego tworzywa, świetnie wpasuje się do każdego garażu. W trakcie uruchomienia napędu, ledowe diody wmontowane w jego obudowę doświetlają miejsce parkingowe i sygnalizują ruch bramy.Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski