PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-07-12
Zrób fotę produktom Wiśniowskiego i zgarnij iPoda!
Kolorowe, czarno-białe, pokazujące bramy, drzwi i ogrodzenia – takie mogą być zdjęcia produktów Wiśniowskiego.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Firma Wiśniowski zorganizowała konkurs dla pasjonatów fotografii... i nie trzeba być profesjonalistą. Wystarczy tylko zapał i ciekawa wizja na uwiecznienie drzwi, bram czy też ogrodzeń zamontowanych w wykończonych obiektach.

Amatorzy fotografii mogą zrobić po kilka zdjęć produktów: wizerunkowe, czyli produktu na tle domu, ogrodu, firmy czy innego budynku oraz zbliżeniowe, prezentujące detale.

Jak zawalczyć o iPoda?

Konkurs został podzielony na trzy etapy. Każdy z nich trwa miesiąc. Najlepszych z najlepszych wyłoni komisja.  Zdjęcie nie może mieć więcej niż 3 MB. Fotografie należy przesyłać na maila: foto@wisniowski.pl.

Do kiedy się zgłaszamy?

Jeśli chcemy zdążyć na pierwszy etap to już powinniśmy chwytać za aparaty. Zdjęcia można przesyłać do 20 lipca. Zwycięzców poznamy 10 sierpnia 2012 roku.

Gdybyście jednak nie zdążyli to mamy dobrą wiadomość. Firma Wiśniowski proponuje jeszcze dwa terminy. Zdjęcia można przesyłać od 21 lipca do 20 sierpnia (zwycięzców poznamy10 września 2012 r.) oraz od 21 sierpnia do 20 września (zwycięzców poznamy 10 października 2012 r.).

Najlepsi zostaną nagrodzeni iPodami, dodatkowo ich zdjęcia zostaną opublikowane w materiałach promocyjnych firmy Wiśniowski. Więcej informacji na stronie www.wisniowski.pl.Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski