PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-07-26
Nowa odsłona bram uchylnych WIŚNIOWSKI
Fachowcy firmy Wiśniowski połączyli najlepsze cechy bram uchylnych w dwóch nowych seriach, które w najbliższym czasie uzupełnią ofertę.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Select - przeznaczonych do przydomowych garaży oraz City - które dzięki perforacji świetnie nadają się do garaży zbiorczych.

To co najbardziej wyróżnia bramy City i Select to poszycie skrzydła dostosowane do nowoczesnych trendów i oczekiwań zarówno klientów indywidualnych jak również Inwestorów.

Poszycie bramy Select stanowi blacha trapezowa w różnych przetłoczeniach: poziomym, szerokim i skośnym. Dzięki temu łatwo jest je dostosować do indywidualnych założeń architektonicznych.

City to brama przeznaczona szczególnie do garaży zbiorczych, pozwalająca na podział parkingu na pojedyncze stanowiska, czyniąc z nich funkcjonalną przestrzeń.

Poszycie wykonane z perforowanej blachy trapezowej ułatwia infiltrację (wymianę) powietrza w pomieszczeniu. Optymalne wymiary otworów wentylacyjnych oraz ich rozłożenie na płaszczyźnie skrzydła bramy gwarantują zintegrowanie bramy z otoczeniem.


brama City biała
fot. Wisniowski

Konstrukcje bram uchylnych City i Select wykonane są ze stalowych, ocynkowanych kształtowników zamkniętych. Prosta konstrukcja, w której ograniczono ilość elementów zapewnia nieskomplikowany montaż i konserwację oraz bezawaryjne użytkowanie bramy.

Dobierane indywidualnie sprężyny idealnie równoważą skrzydło, w taki sposób, że brama uchyla się swobodnie i lekko, nie opadając samoczynnie nawet przy niepełnym otwarciu. Na system prowadzenia składają się łożyskowane rolki jezdne, gwarantujące płynną pracę bramy oraz zespół prowadnic.Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski