PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-08-01
Bramy firmy Crawford dla farmacji
Wszystkie bramy przemysłowe firmy Crawford posiadają funkcje zabezpieczające, które gwarantują precyzję działania.

ASSA ABLOY Entrance Systems Poland Sp. z o.o.
ul. Annopol 17
03-236 Warszawa

tel. 22 718 33 66
fax 22 718 31 43
biuro.pl.aaes@assaabloy.com
www.assaabloyentrance.pl

» więcej o firmie

Podczas produkcji farmaceutyków najwyższym priorytetem jest higiena. W trakcie produkcji i przechowywania leków niezbędne jest utrzymanie odpowiednich warunków. Crawford zdaje sobie sprawę z tej konieczności i odpowiednio dostosowuje swoje rozwiązania tak, aby w zakładach produkcyjnych oraz halach magazynowych zapewnić nieskazitelną czystość oraz wymagane bezpieczeństwo.

Gama produktów oferowanych przez Crawford posiada zintegrowane funkcje pomagające sprostać surowym normom - między innymi dotyczącym higieny, ale także tym, które muszą spełniać zakłady produkujące różnego rodzaju środki farmaceutyczne i kosmetyki apteczne. Do utrzymania higieny przyczyniają się trzy główne cechy bram i systemów przeładunkowych firmy Crawford. Po pierwsze bramy szybkobieżne Crawford, posiadające łatwe do oczyszczenia płachty oraz ościeżnice ze stali nierdzewnej, które pomagają w utrzymaniu czystości otoczenia produkcji. Po drugie pneumatyczne kurtyny dokowe z rynnami deszczowymi otaczają ciężarówki, ograniczając do minimum ilość zanieczyszczeń przedostających się z zewnątrz. I po trzecie inżynierowie Crawford rozumieją wymagania branży farmaceutycznej i tym samym projektują rozwiązania gwarantujące najwyższy poziom higieny i zapobieganie zanieczyszczeniom rożnego pochodzenia.

Wszystkie bramy przemysłowe firmy Crawford posiadają funkcje zabezpieczające, które gwarantują precyzję działania. Należy do nich miękka krawędź dolna, automatyczne zatrzymanie i cofnięcie w razie wykrycia przeszkody, a także czujnik radarowy. Kontrola i monitoring przy pomocy Systemu Monitorowania Crawford, w połączeniu ze szkłem hartowanym i wysokiej klasy zamkami, zapewniają ochronę cennych środków farmaceutycznych.

Precyzja jest niezbędna, by zoptymalizować wydajność produkcji. Inżynierowie z firmy Crawford rozumieją wymagania, z jakimi muszą się zmierzyć zakłady produkujące farmaceutyki, dlatego też opracowują rozwiązania pozwalające unikać zanieczyszczeń, a także przestojów w produkcji lub transporcie towarów.  Ochrona produktów wysokiej wartości, a także wewnętrzna logistyka zapewniająca sprawne działanie zakładu to podstawowe cele, jakie stawiane są przed bramami i systemami przeładunkowymi firmy Crawford. Z kolei profesjonalny serwis gwarantuje bezpieczeństwo eksploatacji bram i systemów przeładunkowych, a także maksymalizację czasu pracy bez przestojów.

Zdjęcie główne:
Crawford dostosowuje swoje rozwiązania tak, aby w zakładach produkcyjnych oraz halach magazynowych utrzymać czystość oraz bezpieczeństwo farmaceutyków
fot. Crawford
Crawford to wiodąca marka ASSA ABLOY, oferującą zautomatyzowane rozwiązania umożliwiające płynny ruch pojazdów i towarów. Nasza kompleksowa oferta bram i rozwiązań przeładunkowych, której towarzyszy szeroka gama usług serwisowych i profesjonalne doradztwo, pomaga klientom osiągnąć niezawodność, bezpieczeństwo i energooszczędność przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.
źródło: Crawford