PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-08-03
Firma WIŚNIOWSKI już 23 lata na rynku
Wiśniowski jako jedna z pierwszych w branży wprowadziła wiele nowych rozwiązań konstruktorskich, a także możliwość zamawiania bram „na wymiar".

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Zgrany zespół i otwarcie na nowe technologie złożyły się na sukces firmy Wiśniowski, która w branży budowlanej działa już 23 lata. Przez ten czas firma wyrobiła sobie mocną pozycję w całej Europie.

Firma Wiśniowski, producent bram garażowych i przemysłowych, jest jednym z największych pracodawców w regionie nowosądeckim. - Zaczynaliśmy od kilku pracowników. Dziś zatrudniamy ponad 1100 osób. To właśnie ci ludzie składają się na sukces firmy. Wspólnie z pasją i dbałością o szczegóły tworzymy innowacyjne, wysokiej jakości produkty. Odnotowujemy przy tym wysoki wzrost sprzedaży - mówi Andrzej Wiśniowski, założyciel i właściciel firmy.

Nowoczesna technologia drogą do sukcesu

Wiśniowski jako jedna z pierwszych w branży wprowadziła wiele nowych rozwiązań konstruktorskich, a także możliwość zamawiania bram „na wymiar". W procesie produkcji przywiązuje szczególną uwagę do korzystania z ekologicznych rozwiązań, wykorzystuje, m.in. naturalne oświetlenie, optymalizuje zużycie energii i wody, dba również o bezpieczeństwo i komfort pracy. - Nie spoczywamy jednak na laurach. Zamierzamy cały czas podnosić jakość naszych produktów, wykorzystując przy tym najnowsze osiągnięcia technologiczne - mówi Wiśniowski. 


Firma pracuje w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania według norm ISO 9001 oraz OHSAS 18001 co pokazuje, że produkty są dobrej jakości i bezpieczne w użytkowaniu. W ofercie znajduje się szerokie spektrum produktów, które znajdują zastosowanie w obiektach mieszkalnych, w obiektach użyteczności publicznej oraz zabudowaniach przemysłowych. W każdej sytuacji spełniają najwyższe, międzynarodowe normy bezpieczeństwa potwierdzone znakiem CE.

W tym roku założyciel i właściciel firmy Wiśniowski, Andrzej Wiśniowski został nagrodzony Złotym Dukatem w ramach Krakowskich Dukatów, jedna z najstarszych nagród w regionie.Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski