PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-11-21
WIŚNIOWSKI otrzymał dwie nagrody
Badania przeprowadzone przez Centrum Analiz Rynku mają za zadanie wskazać liderów w branży budowlanej, poprzez przyznanie dyplomu Lidera Rynku Stolarki 2012.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Firma Wiśniowski została Liderem Rynku Stolarki. Największy polski producent bram i ogrodzeń otrzymał także wyróżnienie Zrzeszenia Montażystów Stolarki, które potwierdziło, że bramy garażowe Wiśniowski są wysoko oceniane i polecane przez fachowców.

Wiśniowski Liderem Rynku Stolarki 2012

Badania przeprowadzone przez Centrum Analiz Rynku mają za zadanie wskazać liderów w branży budowlanej, poprzez przyznanie dyplomu Lidera Rynku Stolarki 2012. Przy badaniach rynku pod uwagę brane były przychody z 2011 roku, które świadczyły o zainteresowaniu daną marką.

Firma Wiśniowski zdała powyższy egzamin celująco i otrzymała tytuł Lidera Rynku Stolarki 2012 w segmencie bram.  - To kolejny dowód na to, że firma Wiśniowski jest rozpoznawalną marką, a nasze produkty charakteryzują się jakością i innowacyjnością.  Przy tym cieszą się zaufaniem, dobrą reputacją i niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów oraz partnerów biznesowych - mówi z dumą Andrzej Wiśniowski, założyciel i właściciel firmy Wiśniowski.


Dyplom dla firmy Wiśniowski przyznany przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki

O prestiżu firmy z pewnością świadczy też drugi dyplom. Tym razem przyznany przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki, które zostało przyznane  na podstawie wyników badań Centrum Analiz Rynku z 2012. Przyznane wyróżnienie dowodzi, że bramy garażowe firmy

Wiśniowski są wykonane profesjonalnie, z dbałością o szczegóły. - Docenione przez fachowców pokazuje, że jesteśmy firmą, która otwiera się na nowe wyzwania technologiczne, a w biznesie stosuje zasadę fair-play. Przy tym stawia na prestiż, bezpieczeństwo i funkcjonalność swoich produktów  -  wyjaśnia Wiśniowski. -  Nie ukrywam jednak, że jest to sukces całego zespołu, tworzącego z pasją produkty, które cieszą się dobrą reputacją wśród klientów - dodaje założyciel i właściciel firmy Wiśniowski.

W tym roku firma Wiśniowski dołączyła także do Związku Polskie Okna i Drzwi.Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski