PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-12-06
Heras uGate, brama przesuwna ze światłem wjazdu do 12 m
Heras wprowadza samonośną bramę przesuwną uGate, której światło wjazdu wynosi od 7 do 12 m.

Heras wprowadza samonośną bramę przesuwną uGate. Firma Heras jest częścią grupy CRH Mobile Fencing & Security - europejskiego lidera w branży ogrodzeń oraz mechanicznych i elektronicznych rozwiązań w dziedzinie zabezpieczenia zewnętrznego. Brama uGate ma światło wjazdu od 7 do 12 m. W przypadku zastosowania wariantu podwójnego możliwe jest bezproblemowe zamknięcie wjazdów do szerokości 24 m. Brama uGate jest dostępna w wysokościach 1,50/1,80/2,00/2,50 m.

Mocna i samonośna konstrukcja bramy jest prawie w całości wykonana z aluminium. Dzięki temu, pomimo swoich rozmiarów, brama uGate jest lekka i może być także bez problemu obsługiwana ręcznie.

Sprzedaż w Polsce

Sprzedaż i instalacja bramy uGate w Polsce będzie odbywać się poprzez lokalnych dystrybutorów Heras.

Cechy bramy uGate

  • Brama Heras uGate to uniwersalna konstrukcja do prawie wszystkich zastosowań. Brama uGate jest dostępna w trzech wersjach wykonania: Heracles, Atlas i Athos.
  • Możliwość zastosowania napędów Heras (płynny wzór ruchu, minimalne obciążenie mechaniczne).
  • Solidny i elegancki wygląd. Standardowa powłoka w kolorach RAL 9005 (czarny) i RAL 6009 (zielony jodłowy). Pozostałe kolory na życzenie.

 


 


O firmie Heras B.V.

W Polsce rozwiązania firmy Heras są dostarczane klientom za pośrednictwem dystrybutorów regionalnych. Firma Heras jest częścią grupy CRH Mobile Fencing & Security - europejskiego lidera w branży ogrodzeń oraz mechanicznych i elektronicznych rozwiązań w dziedzinie zabezpieczenia zewnętrznego. Realizacje Heras mogą składać się z kombinacji ogrodzeń, bram, kamer, szlabanów, kołowrotków, systemów wykrywania, kontroli dostępu, systemów zarządzania, serwisu i konserwacji.

źródło: Heras