PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-01-11
Wiśniowski z nowym logotypem na Targach BAU 2013
Firma Wiśniowski już w połowie stycznia będzie gościć na Targach BAU 2013.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

To pierwsze targi w Monachium dla producenta bram garażowych i systemów ogrodzeniowych. Przedsiębiorcę będzie można zobaczyć w nowej odsłonie - ze zmienionym wizerunkiem.

Sześć dni (14-19 stycznia) i kilkaset stoisk, z branży architektonicznej i budowlanej, zawita do Monachium na Targi BAU 2013. Organizator targów przewiduje ok. 2000 wystawców, z różnych krajów, na powierzchni 180 tys. m2 w 17 halach.

Na liście wystawców znalazła się także firma Wiśniowski, którą będzie można znaleźć w hali B3, na stanowisku 519. Dla firmy Wiśniowski targi są wyjątkowe ze względu na możliwość zaprezentowania przedsiębiorstwa na rynku zagranicznym po zmianie logo.

Przeprowadzony rebranding pokazuje, że Wiśniowski idzie z duchem czasu i otwiera się na wyzwania. Nowe logo podkreśla wysoką jakość wyrobów. - Firma od lat tworzy bramy, drzwi i ogrodzenia, które zamykają naszą przestrzeń, kiedy budujemy dom, firmę, osiedle, fabrykę, dając poczucie bezpieczeństwa, są zwieńczeniem dzieła, ukoronowaniem inwestycji - mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu w firmie Wiśniowski. - Z tą myślą będziemy pokazywać nasze produkty podczas Targów BAU - dodaje Świderska.


W ramach spotkania budowlanego będzie można zobaczyć bramy i systemy ogrodzeniowe, które są tworzone w myśl zrównoważonego budownictwa. - Projektujemy produkty przyszłościowo. Wybieramy innowacyjne rozwiązania, które uwzględniają kwestie ekonomiczne, bezpieczeństwo, łatwość i wygodę użytkowania - mówi Katarzyna Świderska.

Więcej informacji na temat produktów firmy Wiśniowski będzie można uzyskać podczas targów. Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania związane z ofertą, a także opowiedzą o możliwości podjęcia współpracy.Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski