PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-01-15
Andrzej Wiśniowski – kolejna inwestycja w firmę
Helikopter to w dzisiejszych czasach niezbędne narzędzie biznesowe.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

29 grudnia 2012 roku producent helikopterów AgustaWestland dostarczył do firmy WIŚNIOWSKI dwusilnikowy, lekki śmigłowiec GrandNew. Jego przeznaczeniem są podróże służbowe oraz zwiększenie szybkości i bezpieczeństwa transportu  zarządu i kadry menedżerskiej firmy.

Przede wszystkim pozwala na pełną niezależność w transporcie, zapewniając szybkie i bezpieczne dotarcie nawet do odległego miejsca podróży. Szybkość przemieszczania się ma w wielu przypadkach wpływ na ważne decyzje biznesowe, zwłaszcza, że są one podejmowane w różnych strefach czasowych i wymagają 24-ro godzinnego trybu pracy zarządu. W takim przypadku konieczna jest elastyczność, którą zapewnia taki środek transportu.

Najważniejszym kryterium przy wyborze modelu GrandNew było odniesienie ceny do jakości i parametrów technicznych konstrukcji. Zastosowanie w nim nowoczesnych rozwiązań zapewniają pilotowi kontrolę lotu, jakiej nie ma w innych modelach lekkich śmigłowców.


Dwusilnikowa konstrukcja z dużą, wyciszoną kabiną daje możliwość transportu pilota i sześciu pasażerów w warunkach sprzyjających pracy, czy nawet prowadzeniu spotkań biznesowych w trakcie lotu. To z kolei pozwala w pełni i efektywnie wykorzystać czas podróży.Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski