PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-01-16
Wiśniowski na Targach BAU 2013
Firma Wiśniowski, producent bram i systemów ogrodzeniowych podbija Monachium podczas Targów BAU 2013.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Kilkaset tysięcy wystawców z całego świata zjechało się do Monachium na Targi BAU 2013 - spotkanie architektów i producentów materiałów budowlanych.

Wśród nich jest firma Wiśniowski z nowym logo, która od 14 stycznia prezentuje systemy ogrodzeniowe i bramy garażowe. - Takie spotkanie jest niezwykle ważne, mamy możliwość pokazania szerokiej publiczności innowacyjnych produktów, które dają poczucie bezpieczeństwa i są ukoronowaniem inwestycji - wyjaśnia Michał Drąg, dyrektor sprzedaży w regionie Niemiec i Austrii z firmy Wiśniowski.


Michał Drąg nie ukrywa, że stoisko cieszy się dużym zainteresowaniem gości zagranicznych, aż 95 procent z nich to osoby z branży budowlanej.  - Z każdym dniem podchodzi do nas coraz więcej osób, w szczególności z Niemiec, Francji, Anglii i Holandii. Nasi eksperci odpowiadają na wszelkie pytania i pokazują, że marka Wiśniowski projektuje z myślą o zrównoważonym budownictwie. Stawia na design, ekonomię, bezpieczeństwo, jakość  i wygodę w użytkowaniu - wyjaśnia Michał Drąg.

Z ekspertami z firmy Wiśniowski można jeszcze porozmawiać do 19 stycznia w hali B3, na stanowisku 519.Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

Firma posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całego kraju oraz zagranicą.

Dewizą jest hasło „Innowacja i jakość”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
W ofercie znajdują się:
  • bramy garażowe i przemysłowe
  • kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  • panele kratowe
  • drzwi, okna, fasady aluminiowe, stalowe i przeciwpożarowe
Rozwiązania dla wymagających
Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.

Dostosowane do różnych wymagań
Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

źródło: Wiśniowski