PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-02-28
Wiśniowski Home Design trwa
Poza kwotą pieniężną, przekazaną przez firmę Wiśniowski, zwycięzca konkursu otrzyma wyróżnienie ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Konkurs dla wszystkich zainteresowanych designem, projektowaniem wnętrz lub architekturą, organizowany przez lidera produkcji bram garażowych i ogrodzeń - firmę Wiśniowski - trwa. Nadal zapraszamy do udziału, zarówno studentów, jak i profesjonalistów.

- Zgłosiło się wielu chętnych do zaprojektowania frontu domu z wykorzystaniem produktów z naszej oferty. Skrupulatne i przemyślane wykonanie stolarki okiennej, bram garażowych i wjazdowych, drzwi zewnętrznych i ogrodzeń naszej firmy sprawia, że świetnie się komponują z innymi elementami projektów - relacjonuje Jarosław Ptak, Menedżer kreatywny wizerunku Marki w firmie Wiśniowski i członek jury.  Profesjonalnie przygotowane pliki CAD, dostępne na stronie www.homedesign.wisniowski.pl, są gotowe do wykorzystania do planu domu, co ułatwia zadanie uczestnikom konkursu. - Nadsyłane prace są bardzo kreatywne. Ważnym jest żeby pamiętać o utrzymaniu tonacji kolorystyki, aby wszystkie elementy tworzyły spójną całość - podpowiada  Jarosław Ptak.

- Chętnych przyciąga możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, a także atrakcyjna nagroda w wysokości 1500 euro - mówi członek jury. Poza kwotą pieniężną, przekazaną przez firmę Wiśniowski, zwycięzca konkursu otrzyma wyróżnienie, w postaci publikacji jego nazwiska na stronie organizatora oraz w informacjach prasowych w prasie branżowej.  Jego projekt zostanie wykorzystany do budowy domu, który stanie na planie zdjęciowym podczas nagrania spotu reklamowego dla firmy Wiśniowski.

źródło: Wiśniowski