PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-03-07
WIŚNIOWSKI koronuje swoich Dystrybutorów
Producent bram i ogrodzeń prezentuje nowe - designerskie oblicze branży budowlanej.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

W piątek 8 marca nastąpi „ukoronowanie" dystrybutorów marki WIŚNIOWSKI. Galę, prowadzoną przez Marcina Prokopa, uświetni pokaz kolekcji artystycznej, zaprojektowanej przez Annę Wiśniowską. 

Fasion Show to kolejne wydarzenie, które łączy markę WIŚNIOWSKI z szeroko rozumianym designem. W takiej atmosferze najlepsi dystrybutorzy zostaną nagrodzeni Certyfikatami potwierdzającymi spełnienie wszystkich wymogów producenta w zakresie montażu oraz sprzedaży produktów marki w kategoriach, Bramy, Ogrodzenia, Stolarka i AW Expert.

- Na co dzień nasze produkty są ukoronowaniem inwestycji, w ten wyjątkowy wieczór chcemy ukoronować swoich Partnerów Handlowych, doceniając zarówno efekty sprzedażowe jak i wysoką jakość współpracy - mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu w firmie WIŚNIOWSKI.

Atrakcją Gali będzie pokaz kolekcji artystycznej Anny Wiśniowskiej, absolwentki Fashion Institute of Design and Merchandising w Los Angeles. Kreacje inspirowane są materią surowców wykorzystywanych w produkcji bram i ogrodzeń, a motywem przewodnim kolekcji stała się seria pilotów 4GO.

Nietypowa kolekcja zostanie zaprezentowana na wybiegu w aluminiowo - szklanym tunelu, który przebiega nad drogą krajową numer 75 w Wielogłowach, gdzie mieści się siedziba firmy.

Relację na żywo z Gali WIŚIOWSKI Fasion Show będzie można zobaczyć w piątek 8 marca o godzinie 1900 na stronie www.wisniowski.pl.

źródło: Wiśniowski