PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-04-25
WIŚNIOWSKI na targach budowlanych w Brnie
Od 23-27 kwietnia firma WIŚNIOWSKI uczestniczy w jednym z największych wydarzeń w branży budowlanej w Europie Środkowo-Wschodniej.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie


Na międzynarodowych targach IBF w Brnie obok bram, drzwi i systemów ogrodzeniowych producent prezentuje najnowsze wzory ogrodzenia. Stoisko znowu zaskoczyło elegancją, produkty - jakością.

Wyspowy układ stoiska pozwolił na swobodną prezentacje sztampowych produktów producenta wśród których znalazły się bramy garażowe UniPro, bramy roletowe, bramy MakroPro Invest oraz systemy ogrodzeń posesyjnych i paneli kratowych.

Bardzo duże zainteresowanie wzbudziły dwa nowe, nowoczesne wzory ogrodzeń, które zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wzornictwa użytkowego. Zamknięta konstrukcja wypełniona jest blachą perforowaną w czterech wersjach. Różne rodzaje perforacji stanowią niebanalny element dekoracyjny, a dodatkowym atutem jest możliwość połączenia dwóch kolorów w jednym elemencie ogrodzenia. Dzięki temu otoczenie domu może zyskać całkiem nowy niepowtarzalny charakter. 


WIŚNIOWSKI to jeden z ośmiuset wystawców, którzy wystawiają się w Brnie. To kolejne Targi międzynarodowe, na których producent prezentuje najnowszą ofertę, ale także odświeżony we wrześniu 2012  wizerunek.

źródło: Wiśniowski