PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-04-29
Spółka WIŚNIOWSKI uhonorowana tytułem „Filarów Polskiej Gospodarki 2012”
Nominowani do konkursu, to firmy utożsamiające się z regionem, mające znaczący wpływ na rozwój regionu, w którym prowadzą swoją działalność.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Spółka WIŚNIOWSKI została uhonorowana tytułem Filarów Polskiej Gospodarki w VIII edycji rankingu organizowanego przez Puls Biznesu i firmę badawczą Millward Brown SMG/KRC.

Filary Polskiej Gospodarki to ranking, w którym zwycięzcy wskazywani są przez lokalne władze. Nominowani do konkursu, to firmy utożsamiające się z regionem, mające znaczący wpływ na rozwój regionu, w którym prowadzą swoją działalność. Oceniani są pod względem zapewniania miejsc pracy dla lokalnej społeczności, umożliwiania rozwoju przedsiębiorczości oraz samej społeczności.

WIŚNIOWSKI - potentat produkcji bram i ogrodzeń zatrudnia dziś ponad tysiąc sto pracowników, będąc jednym z największych pracodawców w regionie. Firma nie tylko tworzy i utrzymuje nowe miejsca pracy, dba o rozwój zawodowy swoich pracowników, stwarza warunki do efektywnej pracy. Od lat wspiera lokalne inicjatywy kulturalne, aktywnie uczestniczy w wydarzeniach sportowych, charytatywnych i społecznych w regionie. Współpracuje z Dystrybutorami w całym kraju, dbając o utrzymanie relacji na najwyższym poziomie. Dowodem na to są m.in. Korony Wiśniowskiego, którymi honoruje świetne osiągnięcia sprzedażowe Partnerów Handlowych oraz wysoki poziom współpracy.

Uroczysta gala Filarów Polskiej Gospodarki odbyła się 25 kwietnia w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Mangha w Krakowie. Nagrodę przyznaną Spółce WIŚNIOWSKI odebrała Prezes Zarządu Krystyna Baran.

źródło: Wiśniowski