PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-07-05
Ściana gabionowa Legi
System okładzin ściennych z gabionów opracowany przez Legi to rozwiązanie służące zarówno dekorowaniu fasad budynków, jak i ogradzaniu posesji.

LEGI POLSKA Sp. z o.o.
Karolina, ul. Piaskowa 15
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel. 25 758 71 82
biuro.minsk@legi-polska.pl
www.legi-polska.pl

» więcej o firmie

Ścianę gabionową wypełnić można rozmaitymi frakcjami żwiru, kamieniami, drewnem bądź innym materiałem. Standardowy segment ma długość 2,5 metra oraz 20 cm szerokości. Jego wysokość może wynosić od 0,63 metra do 2,03 metra. (Budowa wyższych ścian możliwa jest z gabionów o szerszej podstawie.) Konstrukcja składa się z zabetonowanych w gruncie podwójnych słupków, połączonych po obu stronach panelami. Montaż - dzięki jedynemu tego typu chronionemu patentem systemowi składania koszy - jest łatwy i szybki. Elementy stalowe poddawane są cynkowaniu ogniowemu metodą zanurzeniową, gwarantującemu długoletnią trwałość i brak korozji. Panele zabezpieczone są dodatkowymi drutami, co zapobiega rozciągnięciu się kosza ścianki podczas napełniania kamieniami. Cena jednego segmentu - zależnie od wysokości oraz zastosowanych do wykonania ścianki paneli i słupków kształtuje się w przedziale od 147,80 do 701,70 PLN netto za sztukę.

Dystrybutor: Legi Polska http://www.legi-polska.pl/LEGI POLSKA
jest liderem na rynku ogrodzeń systemowych. Ponad 60 - letnie doświadczenie sprawia, że systemy Legi są doceniane na całym świecie. Firma oferuje ogrodzenia dla infrastruktury publicznej, obiektów przemysłowych, deweloperskich, sportowych i posesji prywatnych. W sprzedaży znajdują się także ogrodzenia agresywne dedykowane obiektom wojskowym oraz lotniskom. Produkcja ogrodzeń Legi odbywa się nowoczesnej fabryce w Wałbrzychu. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii cynkowania i malowania gwarantują produktom Legi długoletnią wytrzymałość.

  źródło: Legi Polska