PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-07-24
Jak ogrodzić pochyłą działkę
Jednym z częściej napotykanych problemów podczas ogradzania przydomowych posesji jest nierówny teren.

LEGI POLSKA Sp. z o.o.
Karolina, ul. Piaskowa 15
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel. 25 758 71 82
biuro.minsk@legi-polska.pl
www.legi-polska.pl

» więcej o firmie

Uciążliwe skosy rzadko dają za wygraną i jesteśmy zmuszani wyrównywać podłoże do odpowiedniego poziomu. By tego uniknąć, warto zastosować ogrodzenie ze skośną kratą.

Dostępne na rynku rozwiązania umożliwiają montaż ogrodzenia opadającego łagodną linią na działkach o skosie do 24%. Przy większych spadkach terenu - niezbędne okażą się „schodki". Metoda ta wymaga jednak większego wysiłku włożonego w niwelację podłoża. O ile przęsło z kratą skośną ma pręty poziome równoległe do podłoża, o tyle zwykłe poziome przęsło - już nie. Należy wówczas wykonać „schodki" w których umieszczone zostaną kolejne przęsła. - W praktyce rzadko spotykamy się z działkami o większym skosie - mówi Tomasz Fidura, dyrektor Legi Polska. - W większości przypadków możliwe jest wykonanie ogrodzenia o estetycznym, liniowym przebiegu. Skośne kraty można łączyć z kilkoma rodzajami słupków.LEGI POLSKA
jest liderem na rynku ogrodzeń systemowych. Ponad 60 - letnie doświadczenie sprawia, że systemy Legi są doceniane na całym świecie. Firma oferuje ogrodzenia dla infrastruktury publicznej, obiektów przemysłowych, deweloperskich, sportowych i posesji prywatnych. W sprzedaży znajdują się także ogrodzenia agresywne dedykowane obiektom wojskowym oraz lotniskom. Produkcja ogrodzeń Legi odbywa się nowoczesnej fabryce w Wałbrzychu. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii cynkowania i malowania gwarantują produktom Legi długoletnią wytrzymałość.

  źródło: Legi Polska