PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-08-28
Warto wiedzieć „JAK TO DZIAŁA”.
KRISPOL zamieścił kolejne filmy z serii „Jak to działa?" na swoim profilu na Facebooku oraz na kanale You Tube - KRISPOLvideos.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Zrealizowane w zakładach firmy materiały filmowe pokazują proces powstawania i mechanizmy działania bram garażowych i rolet.

Bezpieczna brama.


Nowy system mocowania wału.Produkcja bramy lakierowanej.
 


Najnowsze odcinki  prezentują rozwiązania, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania („Zabezpieczenia w bramach garażowych") oraz ułatwiają montaż („Nowy system mocowania wału w bramach garażowych"). Jest wśród nich również materiał wyjaśniający proces powstawania bram lakierowanych („Produkcja bramy lakierowanej").

Zachęcamy do oglądania serii „Jak to działa?", bo warto wiedzieć więcej o produktach, które będą kiedyś częścią naszych domów.Firma KRISPOL jest producentem najwyższej jakości bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien i drzwi wejściowych oraz produktów dla przemysłu. Od ponad 20 lat budujemy swoją ofertę dopasowując ją do potrzeb naszych klientów. Kompleksową, bogatą kolorystycznie i wzorniczo ofertę uzupełniamy dodatkowo profesjonalnym doradztwem w naszych punktach sprzedaży, personalizacją zamówień i narzędziami, pomocnymi przy projektowaniu domu. Wszystkie produkty z linii HOME objęte są jednolitym, 5-letnim systemem gwarancyjnym i serwisowym. Jedna wizyta w Punkcie Sprzedaży marki KRISPOL i budowa zamknięta.

źródło: Krispol