PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-09-09
Konfrontacje bramowe - ruszyła promocja marki Wiśniowski!
Automatyczna brama przesuwna czy dwuskrzydłowa? Brama garażowa segmentowa czy uchylna?

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Przed podjęciem decyzji o zakupie, najczęściej stajemy przed dylematem - jaką bramę wybrać, czym różnią się od siebie dwie, na pierwszy rzut oka podobne bramy? W odpowiedzi na podobne rozterki, firma Wiśniowski przygotowała promocję „Konfrontacje bramowe".

Z myślą o bezpieczeństwie i komforcie Klientów, Wiśniowski - producent wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych, ogrodzeń, stolarki stalowej i aluminiowej - od lat dostarcza najwyższej jakości rozwiązania do zastosowań posesyjnych i przemysłowych. Rozpoczynająca się 2 września promocja to doskonała okazja do porównania różnych rodzajów bram i nabycia ich w atrakcyjnych cenach! Akcja promocyjna obejmuje automatyczne bramy garażowe w 4 kolorach i wymiarach oraz automatyczne bramy ogrodzeniowe w 4 wzorach i wymiarach.


- Początek jesieni to dobry czas na zabezpieczenie posesji i montaż bramy, zarówno garażowej, jak i ogrodzeniowej. „Konfrontacje bramowe" skierowane są do wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości bram wyposażonych w automatyczny napęd, ale zastanawiają się, jaki rodzaj produktu będzie dla ich domu najlepszy - mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu firmy Wiśniowski.

Wybór bramy zależy od jej przeznaczenia, warunków zabudowy oraz gustów i możliwości finansowych odbiorcy. Dostępna w promocji marki Wiśniowski brama uchylna o specjalnym wzorze poszycia, to ekonomiczna alternatywa dla bramy segmentowej. Znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby wykorzystywania konstrukcji o wysokich parametrach termicznych i gdzie warunki zabudowy wykluczają zastosowanie innych rozwiązań. Na wysokiej jakości bramę segmentową możemy się zaś zdecydować, gdy potrzebujemy doskonałej izolacji cieplnej i wolnej przestrzeni przed garażem.

W ramach promocji otrzymujemy również do wyboru dwa warianty komfortowej kontroli dostępu do posesji w postaci automatycznej bramy przesuwnej i automatycznej bramy dwuskrzydłowej. Jeśli nie dysponujemy odpowiednią ilością wolnej przestrzeni, by zapewnić swobodny ruch skrzydeł bramy, lepszym rozwiązaniem będzie wybór konstrukcji przesuwnej. W przypadku korzystnych warunków zabudowy, możemy zaś wybrać wysoką funkcjonalność w przystępnej cenie, czyli bramę dwuskrzydłową. Dzięki promocji „Konfrontacje bramowe" firmy Wiśniowski, obierzemy rozwiązanie najbardziej odpowiadające naszym potrzebom.

Promocja potrwa do końca listopada. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie internetowej: http://www.wisniowski.pl/

Zwycięzca może być tylko jeden
Zapraszamy do wizyty w Punktach Sprzedaży biorących udział w promocji.

źródło: Wiśniowski