PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-10-01
WIŚNIOWSKI zaprezentuje swoją ofertę na targach BATIMAT 2013
Wiodąca tematyka targów BATIMAT 2013 to stojące przed branżą budowlaną wyzwania dotyczące efektywności energetycznej i ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Za sprawą organizacji międzynarodowych targów BATIMAT, Paryż po raz kolejny stanie się stolicą światowego budownictwa. Tegoroczna odsłona imprezy, skupiającej czołowych przedstawicieli branży, odbędzie się w dniach 4-8 listopada. W wydarzeniu weźmie udział firma WIŚNIOWSKI, wiodący producent bram garażowych i przemysłowych, systemów ogrodzeniowych i stolarki otworowej.


Międzynarodowe targi BATIMAT to prestiżowa impreza o długoletniej tradycji, organizowana już od 1959 roku. Podczas odbywającego się co 2 lata wydarzenia prezentowane są najnowsze dokonania branży, m.in. w zakresie systemów budowlanych, wyposażenia i dekoracji wnętrz, materiałów i narzędzi oraz stolarki budowlanej. Udział w targach stanowi duży impuls do działania dla producentów wprowadzających innowacyjne rozwiązania.

Wiodąca tematyka targów BATIMAT 2013 to stojące przed branżą budowlaną wyzwania dotyczące efektywności energetycznej i niskiego poboru energii. Prowadzone dyskusje poświęcone będą również dostępności i komfortowi budynków, duży nacisk zostanie także położony na technologiczny wymiar budownictwa.

Podczas tegorocznej odsłony imprezy, swoją bogatą ofertę zaprezentuje firma WIŚNIOWSKI. - Przez dwa dni paryskie targi BATIMAT stają się prawdziwym centrum światowego budownictwa, dlatego też nie może nas zabraknąć na tak prestiżowym wydarzeniu - mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu firmy WIŚNIOWSKI - Produkty marki WIŚNIOWSKI są wytwarzane w oparciu o wykorzystanie nowoczesnych technologii i charakteryzują się najwyższym poziomem jakości, dzięki czemu możemy skutecznie konkurować na międzynarodowym rynku. Udział w targach BATIMAT to znakomita okazja do zaprezentowania swojej oferty oraz wymiany wzajemnych doświadczeń - dodaje. Podczas targów produkty WIŚNIOWSKI będzie można znaleźć na stoisku 6K151.

Zapraszamy do wizyty na targach i odwiedzenia stoiska firmy WIŚNIOWSKI!

źródło: Wiśniowski