PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-11-20
KRISPOL ujawnia ukryte pasje w projekcie Męski Azyl
Męski Azyl to nowatorski program wizerunkowy firmy Krispol, realizowany w ramach kampanii KRISPOL. BLIŻEJ CIEBIE.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Czołowy polski producent stolarki otworowej kontynuuje strategię, mającą na celu stały bliski kontakt i interakcję z klientami i partnerami firmy. U podstaw projektu leży obserwacja, że dom jest azylem, który z jednej strony gwarantuje ciepło i bezpieczeństwo, a z drugiej - zapewnia przestrzeń do samorealizacji. Niejedna globalna firma powstała w domu lub garażu. Garaż bywa azylem, w którym ukrywamy nasze pasje. Krispol zachęca do ich ujawniania.

Projekt Męski Azyl otwiera konkurs pod hasłem „Co kryje się za Twoją bramą?". Organizatorzy do 8 grudnia 2013 r. czekają na wypowiedzi, zdjęcia i filmiki prezentujące pasje, hobby, czynności, dla których wspólnym mianownikiem jest garaż. Konkurs promuje film ukazujący trenującego za zamkniętą bramą perkusistę. Główną nagrodą jest brama garażowa lub inne produkty marki Krispol o wartości 5000 zł. Zwycięzca zostanie wyłoniony jeszcze w grudniu.

Na przyszły rok firma zaplanowała kolejne działania w projekcie Męski Azyl. Główną platformą komunikacji w tym programie jest specjalny profil na Facebooku: www.facebook.com/meskiazyl. W ciągu zaledwie kilku dni zgromadził on już 500 fanów. Jego celem jest zapewnienie ciekawych informacji i rozrywki dla wszystkich pasjonatów, a także osób zainteresowanych tematyką budowlaną i atrakcyjnym, aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Projekt będzie realizowany na wielu płaszczyznach, we współpracy z mediami społecznościowymi, internetowymi i tradycyjnymi. Patronem pierwszego konkursu jest m.in. czołowy polski portal internetowy wp.pl. Zasady i regulamin konkursu są dostępne na stronie www.meskiazyl.plFirma KRISPOL jest producentem najwyższej jakości bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien i drzwi wejściowych oraz produktów dla przemysłu. Od ponad 20 lat budujemy swoją ofertę dopasowując ją do potrzeb naszych klientów. Kompleksową, bogatą kolorystycznie i wzorniczo ofertę uzupełniamy dodatkowo profesjonalnym doradztwem w naszych punktach sprzedaży, personalizacją zamówień i narzędziami, pomocnymi przy projektowaniu domu. Wszystkie produkty z linii HOME objęte są jednolitym, 5-letnim systemem gwarancyjnym i serwisowym. Jedna wizyta w Punkcie Sprzedaży marki KRISPOL i budowa zamknięta.

źródło: Krispol