PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-02-27
KRISPOL zaprezentuje nowości dla domu i przemysłu na targach Budma 2014
KRISPOL zaprezentuje między innymi zestaw produktów do domów energooszczędnych w nowej, wyjątkowej okleinie o bardzo szlachetnym ...

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

KRISPOL, czołowy polski producent bram garażowych i stolarki otworowej, zaprezentuje swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu, w dniach 11-14 marca. Produkty firmy będzie można zobaczyć w Pawilonie 5, na stoisku nr 19.

W tym roku targi BUDMA po raz pierwszy odbędą się w nowym terminie, stając się symbolicznym otwarciem sezonu budowlanego i umożliwiając spotkanie najlepszych producentów oraz wykonawców z obecnymi i potencjalnymi klientami. Na stoisku o powierzchni 200 m2 KRISPOL zaprezentuje kilkanaście produktów, w tym kilka nowości produktowych.

- Wybraliśmy produkty na ekspozycję tak, aby zaprezentować nasze możliwości kompleksowego wyposażania inwestycji, zarówno w obszarze budownictwa jednorodzinnego, jak i przemysłowego - mówi Grzegorz Ratajczak, Dyrektor Wykonawczy KRISPOL - Jednocześnie udowodnimy, że bramy i stolarka otworowa KRISPOL to produkty nie tylko bezpieczne i funkcjonalne, ale także nowoczesne, piękne i eleganckie. 

KRISPOL zaprezentuje między innymi zestaw produktów do domów energooszczędnych w nowej, wyjątkowej okleinie o bardzo szlachetnym charakterze: ciepłą, segmentową bramę garażową, okno na profilach o głębokości 92 mm z roletą zewnętrzną, a także drzwi wejściowe o znakomitych parametrach przepuszczalności cieplnej i akustycznej. Zwiedzający będą mogli też wypróbować komfortowe, nowoczesne okna w systemach PSK (uchylno-przesuwnym) i HS (podnoszono-przesuwnym).

Wśród propozycji dla nowoczesnych obiektów przemysłowych znajdzie się elegancka brama PANORAMA z całkowicie przeszklonymi sekcjami, a także unikatowy na rynku produkt - brama rolowana z pancerzem perforowanym według indywidualnego projektu.

- W firmie nazwaliśmy ten produkt „bramą z tatuażem". Dzięki nowej technologii zastosowanej na linii produkcyjnej, brama może przedstawiać dowolnie wybrany wzór, w tym logotyp firmy lub kształt nawiązujący do działalności prowadzonej w obiekcie. - mówi Grzegorz Ratajczak - Otwiera to szerokie możliwości personalizacji bramy i wyróżnienia punktu handlowego lub usługowego. Właściciel kawiarni może sobie teraz przykładowo wymarzyć bramę z filiżanką kawy, a my to marzenie spełnimy. W zanadrzu mamy jeszcze inne ciekawe nowości produktowe, lecz czekamy z ich prezentacją na pierwszych gości na naszym stoisku. To bezpośrednie, osobiste rozmowy ze zwiedzającymi będą dla nas podczas tych targów najważniejsze.

KRISPOL. BLIŻEJ CIEBIEFirma KRISPOL jest producentem najwyższej jakości bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien i drzwi wejściowych oraz produktów dla przemysłu. Od ponad 20 lat budujemy swoją ofertę dopasowując ją do potrzeb naszych klientów. Kompleksową, bogatą kolorystycznie i wzorniczo ofertę uzupełniamy dodatkowo profesjonalnym doradztwem w naszych punktach sprzedaży, personalizacją zamówień i narzędziami, pomocnymi przy projektowaniu domu. Wszystkie produkty z linii HOME objęte są jednolitym, 5-letnim systemem gwarancyjnym i serwisowym.