PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-03-05
Nowości Krispol na targach Budma 2014
KRISPOL powraca na targi BUDMA po wielu latach nieobecności z dużym rozmachem.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Producent zaprezentuje na targach nie tylko aktualną, wyjątkowo szeroką ofertę produktów dla domu i przemysłu, lecz także kilka ciekawych nowości. Wśród nich znajdzie się brama garażowa z segmentów o grubości 60 mm.

Bramy z sekcji o grubości 60 mm pozwolą spełnić rosnące wymagania inwestorów w zakresie izolacyjności cieplnej bram. Współczynnik przenikalności cieplnej zastosowanych w niej paneli kształtuje się na poziomie 0,39 W/m²K. Oznacza to wynik o ok. 30% lepszy w stosunku do często stosowanych paneli o grubości 40 mm. Panel o grubości 60 mm będzie dostępny w ofercie bram garażowych i przemysłowych marki KRISPOL.

Wyjątkowy design

Na stoisku KRISPOL będzie można zobaczyć nowość w zakresie desingu produktów dla domu - bramę, okno, roletę i drzwi wejściowe wykończone niepowtarzalną okleiną o nazwie „sosna antyczna".


Nowy dekor ma charakterystyczny wzór z wyraźnie ukształtowanymi słojami drewna. Znakomicie oddaje ciepło, urok i szlachetny charakter desek sosnowych, jednego z najstarszych i najbardziej tradycyjnych materiałów budowlanych. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu unikalnej receptury pigmentów, okleina zapewnia najwyższą trwałość wykończenia powierzchni, odporność produktów na promieniowanie UV i nagrzewanie się w promieniach słonecznych. Okleina „sosna antyczna" pozwoli inwestorowi wyróżnić swój dom i nadać mu ekskluzywny charakter. Będzie ją można znaleźć wyłącznie w ofercie KRISPOL.

Nowy sposób wietrzenia

KRISPOL przedstawi także interesujące rozwiązania okienne. Jednym z nich jest okno FEN 76 5S wyposażone w okucie rozwierno-odstawne activPilot Comfort PADM z napędem BDT, wyposażonym w intuicyjny panel dotykowy oraz nadajnik zdalny.

Zastosowane okucie i automatyka umożliwiają nie tylko otwieranie i zamykanie okna za pomocą jednego przycisku lub pilota, lecz także programowanie wietrzenia okresowego. Wietrzenie to odbywa się poprzez równoległe odstawienie skrzydła okiennego od ramy - o 6 mm na całym obwodzie. W takiej pozycji wentylacja jest wyjątkowo energooszczędna, a okno przez cały czas jest odporne na włamanie. 


Dzięki możliwości programowania indywidualnych scenariuszy wentylacji domownicy mogą sobie zapewnić stały dopływ świeżego powietrza z zewnątrz. Wygodny pilot na fale radiowe to idealne rozwiązanie dla okien trudno dostępnych, a także dla domów osób starszych lub niepełnosprawnych.

Ofertę KRISPOL będzie można zobaczyć w Pawilonie 5, na stoisku nr 19.

KRISPOL. BLIŻEJ CIEBIEFirma KRISPOL jest producentem najwyższej jakości bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien i drzwi wejściowych oraz produktów dla przemysłu. Od ponad 20 lat budujemy swoją ofertę dopasowując ją do potrzeb naszych klientów. Kompleksową, bogatą kolorystycznie i wzorniczo ofertę uzupełniamy dodatkowo profesjonalnym doradztwem w naszych punktach sprzedaży, personalizacją zamówień i narzędziami, pomocnymi przy projektowaniu domu. Wszystkie produkty z linii HOME objęte są jednolitym, 5-letnim systemem gwarancyjnym i serwisowym.