PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-03-24
BUDMA 2014: WIŚNIOWSKI prezentuje nowości produktowe
Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury okazała się ogromnym sukcesem dla firmy WIŚNIOWSKI.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

BUDMA jest unikatowym miejscem, w którym najnowsze wyroby przedstawiają wystawcy z całej Europy. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury okazała się ogromnym sukcesem dla firmy WIŚNIOWSKI. Czołowy producent bram, ogrodzeń i stolarki otworowej zaprezentował bogatą kolekcję nowych produktów.

Najważniejsze wydarzenie w polskiej branży budowlanej, Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury w Poznaniu już za nami. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku BUDMA skupiła czołowych przedstawicieli rynku budowlanego z całej Europy. Swoją ofertę na Targach przedstawiło blisko 1000 firm.

Tegoroczna edycja wydarzenia okazała się niezwykle udana dla firmy WIŚNIOWSKI - jej brama uchylna Connect została nagrodzona Złotym Medalem MTP. Ta prestiżowa i ceniona na polskim rynku nagroda, przyznawana jest wyłącznie innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Firma WIŚNIOWSKI została także wyróżniona nagrodą Acanthus Aureus, wręczaną za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej.


To jednak nie koniec sukcesów. Firma zaprezentowała na Targach szereg nowości produktowych, które zostały przychylnie przyjęte przez uczestników wydarzenia. Pierwszą z nich jest kolekcja WIŚNIOWSKI HOME INCLUSIVE - spójna linia stylistyczna, łącząca bramy, drzwi i ogrodzenia. - Linia HOME INCLUSIVE to świetny przykład projektowania zorientowanego na spójność przestrzeni użytkowej oraz polska odpowiedź na trendy w światowym designie - mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu w firmie WIŚNIOWSKI.

Na tegorocznej BUDMIE zadebiutowała także nowa klasa garażowych bram segmentowych - PRIME. Linia prezentuje nowatorskie podejście, poprzez zrewolucjonizowanie podstawowego komponentu każdej bramy segmentowej, czyli panelu. - W kolekcji PRIME wykorzystane zostały innowacyjne panele INNOVO. Zapewniają one wysokie właściwości termoizolacyjne, a ich kształt pozwala na zastosowanie specjalnego systemu maskującego. Dzięki temu, możliwe jest ukrycie elementów mechanicznych bramy - tłumaczy Katarzyna Świderska.

Olbrzymim zainteresowaniem cieszyła także najnowsza generacja aluminiowych drzwi wejściowych CREO. Dzięki dużej ilości kombinacji wzorów, kolorów skrzydła i ościeżnicy, aplikacji, tłoczeń i typów szklenia, drzwi CREO można dopasować do architektury każdego budynku.

Ostatnią z zaprezentowanych na BUDMIE nowości marki WIŚNIOWSKI jest ultranowoczesna brama V-KING. Unikatowa konstrukcja w połączeniu z najwyższej jakości komponentami, sprawia, że model ten sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. - Brama V-KING jest przeznaczona do intensywnej pracy. Jej skrzydła napędzane są za pomocą niezawodnych, szybkich automatów umieszczonych na słupach konstrukcyjnych - wyjaśnia Katarzyna Świderska.

Atrakcyjna forma stoiska oraz liczne debiuty produktów, sprawiły, że stoisko WIŚNIOWSKI cieszyło się niezwykle dużym zainteresowaniem zwiedzających. Tymczasem firma zaprasza na kolejne branżowe targi - Nordbygg, które odbędą się 1-4 kwietnia w Sztokholmie.

źródło: Wiśniowski