PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-04-01
Zdecyduj z Somfy kto ma wstęp na Twój teren
Od 1 kwietnia Klienci będą mogli nabyć bezprzewodową klawiaturę kodową Somfy w specjalnej promocji za 1 zł netto ...

SOMFY Sp. z o. o.
ul. Marywilska 34 J
03-228 Warszawa

tel. 22 509 53 00
fax 22 509 53 01
biuro@somfy.pl
www.somfy.pl

» więcej o firmie

Bezprzewodowa klawiatura kodowa Somfy instalowana na zewnątrz budynku lub posesji umożliwia wstęp na nasz teren wybranym osobom, bez konieczności posiadania kluczy. Korzyści z jej użytkowania to bezpieczeństwo, elastyczność i komfort. Od 1 kwietnia Klienci będą ją mogli nabyć w specjalnej promocji za 1 zł netto, przy zakupie dowolnego napędu do bramy.

Użytkownik ma możliwość zaprogramowania indywidualnie kodu głównego oraz czterech kodów pomocniczych. Po ich wprowadzeniu, klawiatura pozwala na sterowanie automatyką na odległość, w zależności od stopnia zaprogramowanego dostępu.  

Kod główny, przypisany mieszkańcom może służyć do otwierania zarówno bramy wjazdowej, jak i na przykład bramy garażowej lub drzwi wejściowych. To rozwiązanie z pewnością docenią użytkownicy, którzy cenią sobie elastyczność. Jest to doskonała alternatywa także dla dzieci wracających ze szkoły, aby nie musiały nosić ze sobą kluczy. Z kolei kody pomocnicze mogą posłużyć do otwierania wyłącznie bramy wjazdowej lub furtki jeśli chcemy dać tymczasowy dostęp ekipie ogrodowej, jedynie na teren posesji na czas naszej nieobecności.

- Gwarancję bezpieczeństwa zapewnia tak zwany kod kroczący, który posiada ponad szesnaście milionów kombinacji. To sprawia, że odgadnięcie szyfrowanego kodu przez osoby postronne jest niemożliwe. W jednym kodzie mamy możliwość wprowadzenia do 6 cyfr - podkreśla Tomasz Koziarek, Product Marketing Manager Somfy sp. zo.o

Klawiatura działa w technologii radiowej RTS, posiada certyfikat wodoszczelności IP 54 i jest automatycznie podświetlana, dzięki czemu wprowadzenie kombinacji cyfr jest jeszcze wygodniejsze.

Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup napędu do bramy wjazdowej lub garażowej w jednym z punktów sprzedaży należących do Programu Somfy. Regulamin promocji, jak i lista partnerów handlowych SOMFY, jest dostępna na stronie internetowej SOMFY: www.somfy.pl
SOMFY
- Societé d'Outillage et de Mécanique de Faucigny (Zakład Mechaniki Precyzyjnej w Faucigny) to światowy projektant i lider w zakresie automatyki i systemów sterowania, wykorzystywanych do ożywiania zewnętrznych i wewnętrznych elementów budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych (w tym między innymi osłon okiennych, bram, czy też zamknięć handlowych). Ponadto Somfy intensywnie działa również w obszarze zaawansowanych rozwiązań dedykowanych inteligentnemu budownictwu, poszerzając swoją ofertę o zintegrowane systemy zarządzania domem.

Firma powstała w 1960 roku w Clues we Francji. Od tego czasu  rozwinęła swoją obecność już w 56 krajach na świecie. Spółka posiada 73 filie, 51 przedstawicielstw i biura na wszystkich kontynentach. Jest notowana na giełdzie papierów wartościowych EURONEXT w Paryżu.

W Polsce spółka istnieje już od 16 lat. Wysoka jakość produktów Somfy jest doceniana przez 270 milionów użytkowników i 32 000 klientów profesjonalnych na całym świecie. Produkcja roczna napędów grupy Somfy wynosi około 11 milionów sztuk, a roczne obroty przekraczają 950 milionów euro. Dziennie produkowanych jest 70 000 napędów, a co 3 sekundy (przez 24 godziny w ciągu doby) instaluje się 1 napęd SOMFY.

Dzięki prowadzeniu polityki innowacyjnej i ekspansji geograficznej, Somfy realizuje strategię, która ma zapewnić wewnętrzny i zewnętrzny rozwój oraz wzrost rentowności firmy.

źródło: Somfy