PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-04-10
KRISPOL podsumował kolejny, przełomowy sezon współpracy z klubem piłki siatkowej Progress Września
Firma KRISPOL od lat wspiera sport, między innymi poprzez współpracę z Klubem Progress Września.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Firma KRISPOL podsumowała kolejny, przełomowy sezon współpracy z Klubem Piłki Siatkowej Progress Września. Czołowy producent stolarki i osłon pozostaje sponsorem tytularnym zespołu Krispol Września.

Firma KRISPOL od lat wspiera sport, między innymi poprzez współpracę z Klubem Piłki Siatkowej Progress Września. W roku 2007 firma została sponsorem tytularnym wrzesińskiego zespołu męskiej piłki siatkowej, który od tej pory występuje na krajowej arenie pod nazwą Krispol Września. W tym czasie zespół walczył w III lidze. Wsparcie organizacyjne i finansowe ze strony nowego sponsora tytularnego przyniosło efekt w postaci zajęcia I miejsca w tabeli rozgrywek sezonu 2007/2008, a następnie awansu do II ligi.


Rok 2013 przyniósł historyczny awans wrzesińskiego zespołu do I ligi. Pierwszy sezon drużyny Krispol Września w I lidze można zaliczyć do wyjątkowo udanych. Zespół będący beniaminkiem rozgrywek dotarł do fazy play-off i walczył o awans do Plus Ligi. Ostatecznie „Pomarańczowi" zakończyli rozgrywki zasadnicze na znakomitym, siódmym miejscu. Oznacza to 19-te miejsce wśród wszystkich drużyn w Polsce i kolejny sezon gry na zapleczu Plus Ligi.

- Jesteśmy bardzo dumni z wyników sportowych Krispol Września w tym sezonie i zadowoleni z efektów wieloletniej współpracy z Klubem Piłki Siatkowej Progress Września - mówi Anna Michalak-Siezieniewska, Manager ds. Public Relations firmy KRISPOL - W ciągu ostatnich miesięcy byliśmy świadkami znakomitej gry i przełomowych sukcesów „Pomarańczowych". Chcielibyśmy podziękować Klubowi, zawodnikom i kadrze szkoleniowej za ogromny wysiłek, a kibicom za wsparcie, które od lat niezmienne nam towarzyszy. Bardzo się cieszymy z faktu, że kibice we Wrześni doczekali się pierwszoligowych rozgrywek na żywo, na własnym obiekcie. Mecze naszego zespołu cieszą się rekordową frekwencją. Miniony sezon był też wyjątkowy z punktu widzenia zainteresowania mediów. Po raz pierwszy rozgrywki I ligi - w tym jedno ze spotkań we Wrześni - były transmitowane przez telewizję Orange sport.

W I lidze nasza drużyna seniorów spotkała niezwykle wymagających rywali i wielokrotnie z nimi wygrywała. Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon. Chciałbym też podkreślić, że sukcesy seniorów przekładają się także na współpracę z młodszymi zawodnikami i ich rozwój. W Mistrzostwach Polski Kadetów drużyna KPS Progress jest już w gronie 16 najlepszych drużyn i wkrótce będzie walczyć w półfinale rozgrywek. - mówi Robert Wardak, Członek Zarządu Klubu Piłki Siatkowej Progress Września - Historia współpracy firmy KRISPOL i Klubu Piłki Siatkowej Progress Wrześni jest potwierdzeniem tego, że długofalowa, przemyślana strategia sponsoringu przynosi znakomite efekty i korzyści dla obu stron.

KRISPOL. BLIŻEJ CIEBIEFirma KRISPOL jest producentem najwyższej jakości bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien i drzwi wejściowych oraz produktów dla przemysłu. Od ponad 20 lat budujemy swoją ofertę dopasowując ją do potrzeb naszych klientów. Kompleksową, bogatą kolorystycznie i wzorniczo ofertę uzupełniamy dodatkowo profesjonalnym doradztwem w naszych punktach sprzedaży, personalizacją zamówień i narzędziami, pomocnymi przy projektowaniu domu. Wszystkie produkty z linii HOME objęte są jednolitym, 5-letnim systemem gwarancyjnym i serwisowym.