PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-07-16
Krispol na meczach T-Mobile Ekstraklasy
Spoty telewizyjne będą głównym elementem szerokiej, planowanej na kilka najbliższych miesięcy, kampanii reklamowej Krispolu.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Udział w ważnych wydarzeniach sportowych jest od lat stałym elementem działań Krispolu, czołowego producenta bram garażowych, okien, rolet i drzwi wejściowych. Już za kilka dni firma pojawi się - czwarty sezon z rzędu - w transmisjach telewizyjnych rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy.

Inne przykłady sponsoringu to między innymi wspieranie 1-ligowej drużyny męskiej siatkówki APP Krispol Września czy obecność firmy - jako sponsora głównego - w pierwszej rundzie finałowej Speedway European Championships 2014, która odbyła się 6 lipca w niemieckim Güstrow.

-  Spoty telewizyjne będą głównym elementem szerokiej, planowanej na kilka najbliższych miesięcy, kampanii reklamowej Krispolu. Będą one pokazywać nasze produkty w kontekście rodzinnym  - mówi Anna Michalak-Siezieniewska z Krispolu. - Bardzo dobrze oceniamy dotychczasowe efekty naszej współpracy z T-Mobile Ekstraklasą, dlatego zdecydowaliśmy się ponownie na jej kontynuację.

Ośmiosekundowe filmy pojawiać się będą  przed transmisjami telewizyjnymi meczów ekstraklasy piłki nożnej.

źródło: Krispol