PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-08-06
Krispol coraz silniejszy w sponsoringu sportowym
Sponsorowany przez firmę Krispol zespół siatkarzy przygotowuje się startu kolejnego sezonu I ligi.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Sponsorowany przez firmę Krispol zespół siatkarzy przygotowuje się startu kolejnego sezonu I ligi. Od tego roku spotkania I ligi mogą liczyć na znaczący wzrost popularności, dzięki transmisjom telewizyjnym w TVP Sport i informacjom w serwisach sportowych Telewizji Polskiej. Dotarcie do szerszej rzeszy kibiców i widzów przekłada się na dodatkowe korzyści wizerunkowe dla sponsorów. 

Drużyna APP KRISPOL Września ustaliła już kadrę i 4 sierpnia rozpoczęła treningi przed wrześniowym startem rozgrywek. Zespół kontynuuje walkę w I lidze przy wsparciu już dwóch sponsorów tytularnych, ponieważ do ich grona dołączyła firma Auto-Plast Produkt (APP) z Wrześni.


Krispol, czołowy producent bram, okien i rolet, wspiera zespół już od 2007 roku i towarzyszył mu w drodze do historycznego dla wrześnian awansu i osiągnięcia silnej pozycji w I lidze.

Sponsoring sportu jest istotnym elementem naszej strategii marketingowej. Obecność podczas widowiskowych i emocjonujących wydarzeń sportowych zbliża markę do kibiców i umożliwia naturalny kontakt z potencjalnymi nowymi klientami.  - mówi Anna Michalak-Siezieniewska z Krispolu. - W wielu przypadkach sport daje okazję bardzo szerokiego dotarcia i wzrostu świadomości marki na dużą skalę.

Poza długoletnim wspieraniem piłki siatkowej, firma Krispol ma na swoim koncie między innymi sponsorowanie żużlowych Indywidualnych Mistrzostw Europy i relacji z meczów T-Mobile Ekstraklasy.

źródło: Krispol