PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-09-11
Kolorowo i komfortowo z Krispolem
Do skorzystania z wrześniowej kumulacji promocyjnych ofert zaprasza klientów Krispol, czołowy producent bram, okien i rolet.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Do skorzystania z wrześniowej kumulacji promocyjnych ofert zaprasza klientów Krispol, czołowy producent bram, okien i rolet.  Promocje można połączyć, odnosząc korzyści jednocześnie przy zakupie napędów do bram, silników do rolet zewnętrznych oraz wszystkich okleinowanych produktów.

Wygodna obsługa garażu za pomocą pilota w ramach promocji dostępna jest w korzystnej cenie. Kupując napęd łącznie z segmentową bramą garażową, płacimy za napęd 299,00 zł netto. Oferta, ważna jest do 10 października 2014 i dotyczy wszystkich wymiarów bram.

Zabezpieczenie przed zimnem, nadmiernym słońcem czy hałasem oraz bezproblemowa obsługa to zalety automatycznych rolet zewnętrznych marki Krispol. Przy ich zakupie można skorzystać z rabatu 25% na silniki elektryczne sterowane przełącznikiem klawiszowym umieszczonym na ścianie. Oferta ważna do 30 września 2014 lub do wyczerpania zapasów.

Także do końca września trwa promocja "40 oklein w jednej cenie". W jej ramach wszystkie okleiny trafiły do najtańszej grupy cenowej. Oferta obejmuje ponad 40 wzorów, w tym wiele drewnopodobnych. Jednakowa oferta oklein dla wszystkich produktów dla domu marki Krispol (bramy garażowe, okna PVC, rolety zewnętrzne, drzwi wejściowe) umożliwia doskonałe dopasowanie poszczególnych elementów stolarki. W ofercie promocyjnej można znaleźć między innymi okleinę „Sosna antyczna". Ten unikalny wzór jest dostępny włącznie w ofercie Krispolu.

Szczegóły promocji dostępne są w punktach sprzedaży Krispol.

źródło: Krispol