PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-09-17
Krispol zaprasza na finał żużlowych mistrzostw
Na finałowe zawody do Częstochowy Krispol zaprosił swoich partnerów handlowych, a także zwycięzców konkursu na Facebooku.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Wśród firm angażujących się w tegoroczne rozgrywki żużlowców Starego Kontynentu w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy jest Krispol, czołowy producent bram garażowych i stolarki otworowej. Firma  jest oficjalnym sponsorem finałowych zawodów Speedway European Championships 2014, które odbędą się 19 września w Częstochowie.

Krispol wspierał także wcześniejsze turnieje w ramach tegorocznego cyklu SEC. Był sponsorem głównym 1.  rundy zawodów, która odbyła się 6 lipca w niemieckim Güstrow i sponsorem sierpniowych wyścigów w duńskim Holsted.

Na finałowe zawody do Częstochowy Krispol zaprosił swoich partnerów handlowych, a także zwycięzców konkursu na Facebooku. Goście firmy odwiedzą parking maszyn i spotkają się z legendą polskiego żużla - Tomaszem Gollobem. Na zawody pojedzie także silna reprezentacja pracowników Krispolu.

Współpraca z organizatorami SEC od początku była udana, więc zdecydowaliśmy się na jej kontynuację - mówi Anna Michalak-Siezieniewska z Krispolu. - Obecność podczas tych europejskich rozrywek dobrze wpisuje się w naszą strategię sponsoringu sportowego. Charakter mistrzostw i transmisje w Eurosporcie pozwalają nam zaistnieć medialnie na istotnych dla nas, europejskich rynkach, takich jak Niemcy, Dania czy Szwecja. To ważni odbiorcy naszych produktów, szczególnie bram garażowych.


źródło: Krispol