PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-09-29
WIŚNIOWSKI Liderem Rynku Stolarki 2014
Firma WIŚNIOWSKI otrzymała po raz trzeci z rzędu tytuł Lidera Branży Stolarki Budowlanej 2014 w kategorii „Bramy Garażowe".

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie
W futbolu obowiązuje zasada mówiąca, iż trzykrotny zdobywca tytułu mistrza świata zatrzymuje statuetkę Złotej Nike na własność. Gdyby te prawidła zastosować w branży budowlanej to można by powiedzieć, że firma WIŚNIOWSKI - w swojej branży - znalazła się wśród najlepszych drużyn świata i budowlaną potrójną Złotą Nike zatrzymuje na własność.

Firma WIŚNIOWSKI podczas uroczystej gali zorganizowanej 18 września przez Centrum Analiz Branżowych podczas Międzynarodowych Targów Warsaw Build w Warszawie  otrzymała po raz trzeci z rzędu tytuł Lidera Branży Stolarki Budowlanej 2014 w kategorii „Bramy Garażowe".

Wyróżnienie Lidera Rynku Stolarki Budowlanej jest bardzo ważne i cenione przez producentów i dostawców w branży stolarki. Jest ono przyznawane na podstawie rocznych rankingów wyników sprzedaży, co stanowi bardzo wymierny wskaźnik pozycji wyróżnionych marek. 

- Po raz kolejny uzyskaliśmy ten tytuł w kategorii bram garażowych, co jest potwierdzeniem mocnej pozycji  lidera  branży, ale również naszej przynależności do grona największych i zarazem najbardziej stabilnych polskich przedsiębiorstw.  Od lat opracowujemy coraz bardziej nowoczesne rozwiązania, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Bardzo dziękujemy za zaufanie wszystkim, którzy wybierają naszą markę. Tegoroczne wyróżnienie jest odzwierciedleniem tych wyborów - mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu firmy WIŚNIOWSKI.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.  

źródło: Wiśniowski