PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-12-10
Panel INNOVO o grubości 60 mm teraz także w bramie UniTherm marki WIŚNIOWSKI
Firma Wiśniowski kolejny raz zaskoczyła swoich klientów. Tym razem za sprawą bramy garażowej UniTherm.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Firma Wiśniowski kolejny raz zaskoczyła swoich klientów. Tym razem za sprawą bramy garażowej UniTherm, która, przy cenie niewiele wyższej od standardowej bramy UniPro, posiada panel INNOVO o grubości 60 mm.  Dzięki temu jest to najbardziej energooszczędna brama garażowa w przystępnej rynkowej cenie.

Przy tak zmiennych warunkach klimatycznych jakie panują w Polsce, termoizolacyjne parametry bramy są ważne dla każdego klienta. Gwarantują one utrzymanie w garażu ciepła zimą i niskiej temperatury latem. Dotychczas taka brama była dostępna tylko dla zamożnych klientów ale postanowiliśmy zrobić wszystko aby był to standard dla naszych produktów. I tak powstała brama UniTherm - powiedział Marcin Strzelec, Menedżer Produktu firmy WIŚNIOWSK.

Sercem bram garażowych UniTherm jest panel INNOVO o grubości 60 mm, dotychczas dostępny tylko w luksusowej bramie PRIME firmy Wiśniowski. Współczynnik przenikania ciepła panelu INNOVO wynosi 0,37 W/m2K, co wraz z nowoczesnym systemem uszczelnień przekłada się na znakomitą termoizolację całej bramy, ze współczynnikiem na poziomie nawet  0,9 W/m2K.

Oprócz doskonałych parametrów termoizolacyjnych brama UniTherm ma bardzo dobre wyniki badań innych równie ważnych właściwości takich jak: wodoszczelność (kl 2), odporność na obciążenia wiatrem (kl 4), przepuszczalność powietrza (kl 5).


Brama garażowa z takimi parametrami w cenie niewiele wyższej od standardowych bram dostępnych na rynku, nie ma konkurenta ani w Polsce ani w Europie - dodaje ekspert.

Od grudnia, brama UniTherm została na stałe wprowadzona do  gamy produktów firmy Wiśniowski. Brama dostępna jest w kolorach drewnopodobnych (złoty dąb, orzech) ale również  w szerokiej palecie kolorów RAL, a w tym w coraz bardziej modnych odcieniach szarości (antracyt, RAL 7016).

Zapraszamy do Punktów Sprzedaży w całym kraju: http://www.wisniowski.pl/gdzie-kupic/

 WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.  

źródło: Wiśniowski