PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-12-15
Rozwiązania dopasowane na miarę
Systemy bram przemysłowych i elementy techniki przeładunku produkowane przez firmę Hörmann stanowią trwałe rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie

Wzrost wymagań dotyczących bilansu energetycznego, bezpieczeństwa i trwałości wiąże się w branży logistycznej z koniecznością planowania indywidualnych rozwiązań. Dlatego firma Hörmann oferuje nie tylko bogaty wybór bram przemysłowych, drzwi przeciwpożarowych i wielofunkcyjnych, ale dostarcza też kompleksowe rozwiązania z zakresu techniki przeładunku. Dopełnieniem są usługi kompetentnego doradztwa oraz szybkiego serwisu.

Nad rozwojem i produkcją najwyższej jakości bram, drzwi, ościeżnic i napędów oraz urządzeń dla logistyki pracuje w firmie Hörmann ponad 6 tysięcy osób w 26 wyspecjalizowanych zakładach w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

Firma rozpoczęła działalność w 1935 roku od produkcji bram garażowych, a później rozszerzyła ją także o drzwi wejściowe do domów oraz drzwi przeciwpożarowe  i wielofunkcyjne dla budownictwa obiektowego.


Szybko otwierające się bramy przemysłowe Hörmann gwarantują sprawny
i efektywny przebieg wszystkich procesów na stacjach przeładunkowych.
Dodatkowo zatrzymują ciepło wewnątrz hali, a bogaty wybór
kolorystyki umożliwia dopasowanie ich do corporate design.

Od ponad 30 lat ten niemiecki producent dostarcza też produkty dla intralogistyki. Oferowane przez niego bramy segmentowe, rolowane, szybkobieżne i przeciwpożarowe, uruchamiane ręcznie lub z napędem, stanowią dobre zamknięcia hal i różnych stref między nimi.

Dopasowane na miarę

Dziesięć lat temu firma Hörmann otworzyła się także na rynek systemów przeładunkowych. Obecna jej oferta zawiera kompleksowe rozwiązania składające się  z uszczelnień do bram, ramp i domków przeładunkowych. Obok produktów standardowych dostosowanych do potrzeb rynku producent oferuje również indywidualne rozwiązania. Dopracowując je w każdym szczególe, koncentruje się na najistotniejszych  w logistyce wymaganiach. Są to: bezpieczeństwo, szybkość, izolacyjność cieplna oraz efektywność kosztów wynikająca z zastosowanych rozwiązań technicznych. Z jednej strony efektywność ta wynika z ograniczenia do minimum konieczności konserwacji urządzeń. Z drugiej: to efekt zintegrowania wszystkich oferowanych rozwiązań z halą przemysłową. Montowane przed halą urządzenia techniki przeładunku w zestawieniu z odpowiednio dopasowanymi bramami przemysłowymi stanowią energooszczędne zamknięcia obiektów przemysłowych i logistycznych.


Zintegrowane z halą przemysłową urządzenia  techniki przeładunku
w zestawieniu  z dobrze dopasowanymi bramami stanowią
energooszczędne zamknięcia obiektów logistycznych.

Drzwi stalowe

Obok kompleksowych rozwiązań w zakresie bram przemysłowych i techniki przeładunku oferta firmy obejmuje także drzwi stalowe, które spełniają wysokie wymagania dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Oferowane drzwi przeciwpożarowe montowane mogą być zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Z odpowiednim wyposażeniem mogą one również pełnić funkcję drzwi dymoszczelnych, przeciwwłamaniowych  i dźwiękoszczelnych.  


Obok kompleksowych rozwiązań w zakresie bram przemysłowych i techniki
przeładunku oferta firmy Hörmann obejmuje także drzwi stalowe,
które spełniają wymagania ochrony przeciwpożarowej.

Hörmann - solidny partner

Systemy bram przemysłowych i elementy techniki przeładunku produkowane przez firmę Hörmann stanowią trwałe rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. Łączą jednocześnie wysoką niemiecką jakość z innowacyjnością. Atutem jest też kompetentne doradztwo, dzięki któremu klienci firmy otrzymują indywidualną pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania oraz usługi szybkiego serwisu: przeglądów, konserwacji  i napraw. Dlatego firma Hörmann postrzegana jest obecnie jako solidny partner w dużych projektach budowlanych związanych z logistyką i przemysłem spożywczym. Współpracę  z tym producentem cenią też firmy zajmujące się spedycją paczek i listów, wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa transportowe oraz firmy prowadzące sprzedaż internetową.

Zdjęcie główne:
Całkowicie przeszklone bramy aluminiowe o nowoczesnym wzornictwie przepuszczają światło dzienne do wnętrza hali.

 


Grupa Hörmann  jest największym w Europie producentem bram i drzwi. Od momentu założenia przedsiębiorstwa w 1935 roku wyprodukowano i sprzedano na całym świecie ponad 15 milionów bram. W 24 wyspecjalizowanych zakładach w Europie, Ameryce Północnej i Azji ponad 6000 osób pracuje nad rozwojem i produkcją najwyższej jakości bram, drzwi, ościeżnic i napędów. Główną siedzibą grupy Hörmann jest małe miasteczko Steinhagen w Westfalii. Pozostające nadal w rękach jednej rodziny  przedsiębiorstwo wygenerowało w ubiegłym roku obroty w wysokości ponad miliarda euro. Firma posiada ponad 80 własnych punktów dystrybucyjnych i wiele setek parterów handlowych w  ponad 30 państwach na całym świecie.

źródło: Hörmann