PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-01-28
KRISPOL szykuje inspirujące nowości na targi R+T 2015
KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet pojawi się wśród wystawców targów R+T 2015.

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 662 41 00
fax 61 436 76 48
biuro@krispol.pl
www.krispol.pl

» więcej o firmie

Międzynarodowe Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T obchodzą w tym roku swoje 50-te urodziny. Niezwykła, jubileuszowa edycja imprezy odbędzie się w dniach 24 - 28 lutego 2015 w Stuttgarcie. Wśród wystawców z całego świata pojawi się firma KRISPOL, która zaprezentuje inspirujące nowości produktowe dla domu i przemysłu.

W ciągu ostatnich pięciu dekad globalne spotkania branżowe w Stuttgarcie zdobyły wyjątkową pozycję. Są one zawsze miejscem pełnym inspiracji i ważnych premier technologicznych czołowych europejskich producentów. Ich trzyletni cykl wyznacza terminy wprowadzania nowości produktowych i innowacji.

KRISPOL po raz kolejny zaprezentuje najnowszą ofertę gościom z Niemiec, Francji, Szwajcarii, Austrii, Włoch, Holandii i ponad 100 innych krajów. Firma przedstawi zarówno produkty z linii HOME, przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego, jak i FIRM - przeznaczone do obiektów przemysłowych. Będą to między innymi:

  • najcieplejsza brama garażowa KRISPOL o grubości 60 mm,
  • brama rolowana z „tatuażem", czyli perforacją wg indywidualnego wzoru,
  • przemysłowa brama przeszklona w wersji Design.


Bazując na wieloletnim doświadczeniu w oferowaniu bogatej kolorystyki produktów, KRISPOL zaprezentuje także autorską kolekcję oklein 2015. Producent umieścił w niej wiele eleganckich odcieni antracytowych, metalicznych i nowoczesne wzory drewnopodobne. Pozwalają one na modne i gustowne wykończenie bram segmentowych i produktów linii HOME.

Nowości, które pokażemy, zapewniają użytkownikom komfort sprawdzonych, nowoczesnych technologii, zostawiając jednocześnie przestrzeń do realizacji własnych, indywidualnych pomysłów. Eleganckie, designerskie wzory bram garażowych, indywidualny układ przeszkleń bramy segmentowej czy personalizowana perforacja bramy rolowanej - to tylko niektóre z możliwości, jakie oferujemy naszym Klientom. - mówi Anna Michalak-Siezieniewska, PR Manager KRISPOL. - Targi R+T to doskonała okazja do nawiązania nowych, obiecujących kontaktów handlowych. Z niecierpliwością czekamy na możliwość spotkania z obecnymi i potencjalnymi klientami z wielu ważnych dla nas rynków. Współpraca z odbiorcami z Niemiec, Austrii, Francji, Szwecji i innych krajów Europy jest coraz ważniejszym elementem naszej strategii.

Przedstawicieli i ofertę KRISPOL będzie można poznać na stoisku 6B82 w hali 6.Krispol Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości bram garażowych, rolet zewnętrznych, okien i drzwi wejściowych oraz produktów dla przemysłu.

Firma zaczęła działalność w 1991 roku. W 1993 roku w ofercie rynkowej pojawiły się rolety zewnętrzne, bramy i kraty rolowane. Od 1997 roku Krispol produkuje bramy segmentowe. W 2009 ofertę firmy poszerzono o elementy stolarki aluminiowej, a w 2011 o okna PVC.

Krispol posiada we Wrześni dwa nowoczesne zakłady produkcyjne, wyposażone w bogaty park maszynowy. Tereny obu zakładów, w tym hale produkcyjne, magazynowe oraz biurowce, zajmują łącznie powierzchnię ponad 50 000 m2. Lokalizacja przy ważnym węźle komunikacyjnym umożliwia sprawną obsługę logistyczną odbiorców i dostawców.

W 2002 roku w firmie pracowało 60 osób. Obecnie zatrudnionych jest ponad 200. Udział eksportu w przychodach wynosi 30%. Firma wysyła za granicę wszystkie swoje wyroby, ale dominujący udział mają bramy garażowe. Główni odbiorcy to Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja, Szwecja, Dania i Francja.

Firma Krispol od 2007 roku jest sponsorem pierwszoligowej drużyny siatkówki męskiej APP Krispol Września, a od sezonu 2014/2015 Sponsorem Tytularnym KRISPOL 1. Ligi Siatkarzy.  

O Zakładzie 2 KRISPOL we Wrześni przy ul. Michała Strzykały 4

Zakład 2 KRISPOL, w którym odbyła się regionalna gala wręczenia nagród „Grunt na Medal" 2014, to dowód na to, że warto inwestować we Wrześni.

Grunt zakupiony przez Krispol w 2008 roku należy do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST PARK - Podstrefa Września. W 2009 roku firma rozpoczęła na jego terenie budowę Zakładu 2, by rok później w całości przenieść tutaj produkcję bram segmentowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. W 2011 roku oddano do użytku część biurową, a społeczność lokalna okrzyknęła Zakład 2 „Budynkiem Roku 2011".

Sukces rynkowy bram segmentowych marki Krispol skłania firmę ku planom dalszej rozbudowy Zakładu 2. Pierwszym krokiem w tym kierunku było otrzymanie w 2014 roku kolejnego pozwolenia na działalność w SSE INVEST PARK.

źródło: Krispol