PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-03-27
Kolekcja Wiśniowski Home Inclusive zachwyciła Włochów
Włochy są kolejnym krajem gdzie powstaje sieć partnerów sprzedaży produktów firmy z Nowego Sącza.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
marketing@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Nowoczesny design i wysokie parametry jakości bramy garażowej, drzwi i ogrodzenia kolekcji Home Inclusive zachwyciły Włochów na targach MADE expo 2015, które odbyły się 18-21 marca w Mediolanie. Firma Wiśniowski zaprezentowała tam wiele swoich produktów dla klientów indywidualnych i przemysłu.

Od dwóch lat jesteśmy obecni na rynku włoskim i widzimy, że klienci z tego kraju szczególnie cenią elegancję i styl, a zarazem chcą aby ich jakość była najwyższa. Z pewnością kolekcja Home Inclusive spełnia te wymagania. W trakcie targów doceniło to wiele osób odwiedzających nasze stoisko. Również konkurencyjne firmy z uznaniem mówiły o tym i innych naszych produktach - powiedział Maciej Walencow, Dyrektor Sprzedaży Europa Południowa.


Firma Wiśniowski jest już obecna na wielu rynkach krajów Europy Zachodniej. Włochy są kolejnym krajem gdzie powstaje sieć partnerów sprzedaży produktów firmy z Nowego Sącza. Obecnie eksport stanowi 30% sprzedaży wszystkich produktów marki Wiśniowski. Polskie bramy, drzwi i ogrodzenia coraz częściej wybierają klienci z krajów Europy Zachodniej - Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii. Skala eksportu stale się zwiększa, gdyż w tym firma Wiśniowski upatruje główne szanse do dalszego rozwoju.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski