PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-03-31
Samolot ułatwi firmie Wiśniowski prowadzenie globalnego biznesu
W ubiegłym tygodniu flota transportowa firmy Wiśniowski powiększyła się o samolot odrzutowy, dwusilnikowy Learjet 75 firmy Bombardier.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

W ubiegłym tygodniu flota transportowa firmy Wiśniowski powiększyła się o samolot odrzutowy, dwusilnikowy Learjet 75 firmy Bombardier. To kolejna inwestycja, która ma pomóc sądeckiej firmie  w prowadzeniu  biznesu na globalnym rynku.

Firma Wiśniowski to polski lider produkcji bram, drzwi i ogrodzeń, który coraz skuteczniej wkracza na  światowy rynek. Produkty tej firmy, o polsko brzmiącej nazwie, kupują klienci m.in. z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Austrii. Skala eksportu, która stanowi dzisiaj 30% sprzedaży, stale się zwiększa.


Siedziba naszej firm i cała produkcja zlokalizowana jest w Nowym Sączu w województwie Małopolskim, dlatego samolot bardzo ułatwi organizację spotkań biznesowych przedstawicielom firmy w Polsce i na świecie - mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu w firmie Wiśniowski.

Samolot to niewątpliwie najszybszy i najbezpieczniejszy środek transportu. Coraz częściej pojawia się w wyposażeniu floty międzynarodowych korporacji ze względu na komfort i szybkość prowadzenia interesów. Zapewnia ogromną elastyczność, nie ograniczając rozkładem lotów czy liczbą ograniczonych rejsów, które niejednokrotnie zakłócają harmonogram spotkań biznesowych. Dodatkowo odpowiednio eksploatowane - szczególnie przez osoby, które dużo podróżują - samoloty biznesowe mogą być bardziej opłacalne niż kursy rejsowe.


Samolot Wiśniowskiego to jeden z pierwszych egzemplarzy seryjnej wersji rozwojowej  Learjeta 45, który zabiera na pokład do 9 pasażerów. Maksymalny zasięg lotu to 3778km i pułap aż 15,5 km.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski