PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-04-09
Czas na Wiśniowski Home Inclusive!
Co łączy bramę, drzwi i ogrodzenie firmy Wiśniowski? Jeden wspólny design, który nadaje całej posesji nowoczesny charakter i sprawia, że ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Co łączy bramę, drzwi i ogrodzenie firmy Wiśniowski? Jeden wspólny design, który nadaje całej posesji nowoczesny charakter i sprawia, że architektura domu i otoczenia staje się estetyczna i spójna.

Najbliższe trzy miesiące to dobry czas na gruntowne zmiany wokół domu. Kolekcja Wiśniowski Home Inclusive, nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego tytułem Dobry Wzór Roku 2014, jest bowiem dostępna w specjalnej ofercie.

Wiśniowski Home Inclusive to kolekcja trzech produktów wysokiej jakości - brama UniTherm, drzwi CREO oraz ogrodzenie MODERN - połączonych jednym design-em. W ramach oferty specjalnej można stworzyć indywidualną kompozycję tych produktów.

Super ciepła brama UniTherm, do wyboru w 4 wymiarach do garaży jednostanowiskowych i 2 wymiarach do garaży dwustanowiskowych, dostępna jest w cenie  już od 3590 zł netto. Paleta 27 kolorów strukturalnych dla drzwi aluminiowych CREO dostępna jest w cenie standardowych kolorów RAL.  Ogrodzenie, przy 15% rabacie, można wybrać spośród 7 wzorów  proponowanych w 14 kolorach.

Elementy do stworzenia indywidualnej kolekcji  dostępne są u Partnerów firmy Wiśniowski na terenie całego kraju.  Czas zakończenia  promocji: 30.06.2015.
WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski