PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-05-07
Kolejna nagroda dla Andrzeja Wiśniowskiego
Andrzej Wiśniowski, lider produkcji bram, drzwi i ogrodzeń, jest prawdziwym kolekcjonerem nagród oraz wyróżnień nie tylko w branży budowlanej.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Andrzej Wiśniowski, założyciel i właściciel marki WIŚNIOWSKI, został w minionym tygodniu uhonorowany odznaczeniem „Za Zasługi dla Budownictwa". Odznaka przyznawana jest przez Ministra Infrastruktury, za szczególne osiągnięcia i zasługi w branży budowlanej. O jej nadaniu poinformowano podczas IX Forum Budownictwa w Zakopanem, zorganizowanym przez Galicyjską Izbę Budownictwa.

Andrzej Wiśniowski, lider produkcji bram, drzwi i ogrodzeń, jest prawdziwym kolekcjonerem nagród oraz wyróżnień nie tylko w branży budowlanej. Jak sam jednak podkreśla, każde kolejne wyróżnienie traktuje z jednakowym szacunkiem.

- Nigdy nie prowadziłem rankingu otrzymywanych nagród i wyróżnień, po prostu wszystkie są dla mnie ważne - zapewnia Andrzej Wiśniowski. - Choć dostaję je od wielu lat, zawsze podchodzę do nich z jednakową pokorą. Nagrody i wyróżnienia są dla mnie takim nieformalnym barometrem, pokazują bowiem, w jakim miejscu znajduje się nasza firma. Wychodzę z założenia, że skoro ktoś nas uhonorował, to znaczy, że nasza praca jest zauważana i doceniana. Ktoś inny mógłby powiedzieć, że setna nagroda znieczuliła go i nie robi już na nim wielkiego wrażenia. Ja powiem raczej, że każde kolejne wyróżnienie upewnia mnie w przekonaniu, iż idziemy właściwą drogą.

Dodajmy, iż zakopiańskie Forum Budownictwa poświęcone było w głównej mierze perspektywom rozwoju branży budowlanej w kontekście przepisów dotyczących energooszczędności. Odznaczenie w siedzibie firmy wręczył Andrzejowi Wiśniowskiemu prezydent Galicyjskiej Izby Budownictwa Piotr Hrabia.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski