PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-05-25
Konkurenci wybrali Andrzeja Wiśniowskiego
Andrzej Wiśniowski został na VI Kongresie Stolarki Budowlanej wybrany „Osobowością Roku Branży Stolarki Budowlanej 2014".

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
marketing@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Andrzej Wiśniowski został na VI Kongresie Stolarki Budowlanej wybrany „Osobowością Roku Branży Stolarki Budowlanej 2014". To kolejne w ostatnich tygodniach branżowe wyróżnienie dla założyciela i właściciela firmy Wiśniowski.

Konkurs na Osobowość Roku Branży Budowlanej 2014 odbywał się w trzech etapach, finałową trójkę wybierali internauci w głosowaniu elektronicznym. Głosowanie finałowe miało miejsce podczas kongresu, a zwycięzcę wybierali wszyscy zarejestrowani uczestnicy. W imieniu Andrzeja Wiśniowskiego nagrodę odebrał Marcin Strzelec, menedżer Grupy Produktowej - bramy garażowe, przemysłowe, stolarka. W finale Andrzej Wiśniowski pokonał Michała Maciejewskiego - dyrektora ds. handlowych firmy EKO-OKNA oraz Mikołaja Placka - prezesa firmy Oknoplast.


Marcin Strzelec podczas Kongresu Stolarki Budowlanej,
o
dbierający nagrodę w imieniu Andrzeja Wiśniowskiego

Przypomnijmy, że tytuł „Osobowość Roku Branży Stolarki Budowlanej 2014" otrzymuje osoba, która w sposób szczególny przyczyniła się do rozwoju tej gałęzi gospodarki. Nagroda stanowi dowód uznania ze strony całego środowiska dla zasług laureata. - To wielki honor znaleźć się w tak znamienitym gronie i nie ukrywam, że zaszczytem jest też dla mnie reprezentowanie dzisiaj pana Andrzeja Wiśniowskiego - powiedział Marcin Strzelec podczas Kongresu Stolarki Budowlanej. - W jego imieniu pragnę serdecznie podziękować za to szczególne wyróżnienie wszystkim, którzy oddawali głosy w głosowaniu internetowym oraz wszystkim tutaj zgromadzonym.

- Wszyscy na tym kongresie znamy się doskonale od lat jako partnerzy, ale także w wielu przypadkach na co dzień konkurujemy o każdego klienta. To dzisiejsze spotkanie świadczy jednak o tym, że w naszej branży panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Dlatego ta nagroda jest dla nas tak szczególna. Jako organizacja, jako firma codziennie realizujemy wizję człowieka - już po raz kolejny nagrodzonego statuetką Osobowości Roku - który w swojej działalności postawił na innowacje. A jak wiadomo innowacyjność to proces nieskończony, dlatego codziennie ciężko pracujemy, by nasze produkty osiągały najwyższy stopień doskonałości. Może brzmi to górnolotnie, ale przykłady są namacalne. Gdyby pan Andrzej Wiśniowski mógł być tu osobiście, zapewne powiedziałby, że ta nagroda na pewno nie spowoduje, iż usiądziemy na laurach. Wręcz przeciwnie - ta nagroda będzie kolejnym sygnałem, że nasza praca jest doceniana i jest nie tylko dla niego, ale też dla całego zespołu motorem napędowym.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski