PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-07-02
Produkty cenione przez klientów i ekspertów
Siódma edycja Konkursu Ekskluzywna Stolarka VIP 2015 po raz kolejny okazała się obfitująca w nagrody dla firmy Wiśniowski.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Podczas tegorocznej gali w Jabłonnej doceniono nie tylko awangardowe produkty stolarki budowlanej marki WIŚNIOWSKI. Wyróżnienie specjalne otrzymała dyrektor Katarzyna Świderska „za innowacyjny marketing i PR".

Program „Ekskluzywna Stolarka VIP" - autorska inicjatywa portalu www.stolarkavip.pl oraz firmy GEC Consulting - powstał z myślą o klientach indywidualnych poszukujących bardzo dobrych produktów: okien, drzwi, rolet, markiz i bram garażowych oraz najlepszych technik montażowych. Wyniki konkursu i kolejne tegoroczne wyróżnienia marki WIŚNIOWSKI potwierdzają, że niezmiennie cieszy się ona nie tylko uznaniem odbiorców, ale są jednocześnie doceniane przez fachowców. W branży budowlanej laureaci Konkursu Ekskluzywna Stolarka VIP noszą opinię produktów najlepszych z najlepszych. To budowlana liga mistrzów, a w skład wymagającej kapituły konkursu wchodzą eksperci branży budowlanej, dziennikarze i architekci.

W tegorocznej edycji programu na uznanie w ocenie kapituły zasłużyły dwa produkty firmy Wiśniowski. W kategorii „Brama garażowa Energy Design&Innovation" - Brama garażowa segmentowa PRIME, a w kategorii „Kompleksowe rozwiązania dla domu" - Linia WIŚNIOWSKI HOME INCLUSIVE.

- Wyróżnienia, które odebraliśmy w pałacyku w Jabłonnej są dla nas w pierwszej kolejności potwierdzeniem słuszności obranej przez naszą firmę strategii i konsekwencji w jej realizacji - powiedziała Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy Wiśniowski. - Cieszy nas, iż branża docenia zaproponowane przez nas innowacyjność oraz design. Moje osobiste wyróżnienie? Wielka satysfakcja z faktu, że wysiłek został zauważony. Ten rok jest bardzo udany dla firmy Wiśniowski. Oczywiście za tymi sukcesami stoi ogromna praca zespołu ludzi i o tym w tych miłych momentach należy pamiętać.

Z kolei Grzegorz Cendrowski pomysłodawca i organizator programu "Ekskluzywna Stolarka VIP" podkreślił: - Konkurs jest również formą promocji innowacji, wyjątkowości oraz indywidualnych rozwiązań oferowanych przez najlepszych producentów. Program posiada również walory edukacyjne, podkreślające wielką potrzebę dbania o środowisko i komfort, szczególnie w kontekście energooszczędności, dźwiękochłonności i bezpieczeństwa. Produkty zgłaszane do programu mają spełniać nie tylko wymogi specjalnie powołanej Kapituły Programu Stolarka VIP, ale przede wszystkim oczekiwania klientów, którzy przy wyborze stawiają na design, jakość, energooszczędność, trwałości i funkcjonalność. Najlepsza stolarka otworowa to taka, której producenci i dostawcy oferują to, co jest modne, nowoczesne, estetyczne, a nade wszystko funkcjonalne, trwałe i wykonane z najwyższą starannością.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski