PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-07-22
NOVUM w nowej odsłonie
Od początku lipca na rynku dostępna jest kolejna nowość tego sezonu firmy WIŚNIOWSKI. W ofercie polskiego lidera produkcji bram garażowych pojawiła się brama uchylna NOVUM w kolorze RAL 7016.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Od początku lipca na rynku dostępna jest kolejna nowość tego sezonu firmy WIŚNIOWSKI. W ofercie polskiego lidera produkcji bram garażowych pojawiła się brama uchylna NOVUM w kolorze RAL 7016.

- Brama ta w języku branżowym określana jest często, jako produkt pierwszej ceny w swojej klasie - wyjaśnia Marcin Strzelec, menedżer grupy produktowej w firmie WIŚNIOWSKI. - Wiadomo, że NOVUM raczej nie jest przeznaczona do rezydencji, ani nowych domów, w których inwestorzy dbają o szczegóły wizualnej strony swojej posesji. NOVUM natomiast świetnie sprawdza się w sytuacjach, gdzie od designu ważniejsza jest funkcjonalność i cena. Mam tu na myśli np. ciągi wolnostojących garaży i miejsca parkingowe o charakterze osiedlowym i przemysłowym.


Marcin Strzelec, menedżer grupy produktowej w firmie WIŚNIOWSKI

Takie zastosowanie bramy NOVUM nie oznacza, iż producent nie przywiązuje wagi do strony wizualnej tego produktu. Wręcz przeciwnie, właśnie do dostępnej już na rynku palety kolorów podstawowych (RAL 8014, 8017, 9016) dołączył również RAL 7016 - kolor zyskujący w dzisiejszym budownictwie ogromne znaczenie. Dzięki temu brama NOVUM - bez zmiany ceny - dostępna jest w najpopularniejszym odcieniu szarości.WIŚNIOWSKI jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. To firma w całości oparta na polskim kapitale. Od wielu lat tworzy swoje produkty z pasją, w oparciu o najwyższą jakość surowców, połączoną z ciągłym dostosowaniem się do potrzeb klienta.

źródło: Wiśniowski