PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-07-31
Brama przesuwna Egidia SC – łatwa obsługa i niezawodność
Samonośna brama przesuwna Egidia SC to nowość Betafence w ofercie bram wjazdowych. Wprowadzona do sprzedaży w maju tego roku ...

BETAFENCE Sp. z o.o.
ul. Dębowa 4
47-246 Kotlarnia

tel. 77 406 22 00
fax 77 482 50 00
info.poland@betafence.com
www.ogradzamy.pl

» więcej o firmie

Samonośna brama przesuwna Egidia SC to nowość Betafence w ofercie bram wjazdowych. Wprowadzona do sprzedaży w maju tego roku ma szansę stać się ulubionym wyborem zarówno inwestorów indywidualnych, jak i właścicieli zakładów przemysłowych.

Samonośne bramy Egidia SC zastąpiły w ofercie Betafence dwie inne bramy przesuwne: przeznaczoną głównie dla posesji prywatnych samonośną bramę Egidia oraz przemysłową bramę Egidia HD. Po połączeniu najlepszych cech tych dwóch modeli i po uwzględnieniu koniecznych poprawek powstał produkt, który wykonuje bezawaryjnie wiele cykli otwarcie-zamknięcie na dobę podobnie jak bramy Egidia HD. Jednocześnie ma delikatniejszą budowę samonośnej Egidii i dzięki temu lekko się prowadzi.

W porównaniu do Egidii HD

W celu usprawnienia użytkowania bramy i lepszego jej dopasowania do terenu wprowadzone zostały następujące elementy:

  • nowy wózek nośny z czterema samodzielnymi rolkami zapobiegającymi blokadom ruchu bramy;
  • śruba rzymska - umożliwiająca regulację naciągu;
  • bezprzewodowa fotokomórka - umożliwiająca powrót do zasilania przewodowego;
  • listwy rezystencyjne - zwiększające odporność na zmienne warunki atmosferyczne; zastąpiły poprzednie listwy mechaniczne;
  • brama w wersji plug & play - nie wymagająca dodatkowych mocowań oraz konfigurowania fotokomórki, jest przygotowana do użycia zaraz po jej zamontowaniu.


Z automatyką lub bez

Samonośna brama przesuwna Egidia SC występuje w trzech wersjach: manualnej, automatycznej oraz z możliwością zamontowania napędu w przyszłości.

Bramy dostępne są w opcjach otwieranych w prawo lub w lewo oraz w kilku szerokościach światła wjazdu.

Usprawniona brama

Brama Egidia SC została odciążona w kilku miejscach, dzięki czemu łatwiej się prowadzi. Ma pojedynczy słup prowadzący o przekroju 120x80 mm oraz słup końcowy o przekroju 80x80 mm. Dla bram o świetle wjazdu większym niż 6 m zmniejszono przekrój ramy do 60x60 mm, co zdecydowanie odciążyło skrzydło. Bramy palisadowe wypełnione są teraz rurkami, których średnica została zredukowana o 5 mm. Ten drobny zabieg sprawił, że brama zaczęła wyglądać bardziej przyjaźnie.

Podobnie jak poprzednie modele tak i Egidię SC można zamawiać z wypełnieniem panelem Nylofor 3D. Dla podniesienia wytrzymałości i sztywności panel dodatkowo wyposażony jest w stężenia poprzeczne.

Celem belgijskiego producenta było stworzenie niezawodnej bramy wjazdowej odpowiedniej dla posesji prywatnych i terenów przemysłowych. Ten cel został osiągnięty.

Więcej informacji o nowościach w ofercie Betafence można znaleźć na www.ogradzamy.pl.

źródło: Betafence